R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 40206719 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2023-09-27
Nieporęt czeka na maratończyków MTB!

 

 

 

W niedzielę 15 kwietnia o godzinie 11 w Nieporęcie koło Warszawy nastąpi start do maratonu MTB. Jego uczestnicy będą mieli do pokonania trzy dystanse: 18 km, 40 km i 83 kilometry. Zawodniczki i zawodnicy rozpoczną jazdę sprzed ośrodka wypoczynkowego "Promenada".

Trasa tego maratonu, organizowanego przez Grzegorza Golonko i jego firmę G&G Promotion, jest łatwa i szybka - idealna wprost na rozpoczęcie tegorocznego sezonu MTB. Kolarze pojadą głównie drogami polnymi i leśnymi, ale na ostatnich kilometrach przed metą będą pedałować wzdłuż brzegów Jeziora Zegrzyńskiego - podziwiając piękne widoki.

Najwyższy punkt na trasie znajduje się na wysokości 107 metrów nad poziomem morza. By wjechać na najdłuższą rundę (giga - 83 km), trzeba zmieścić się w limicie czasu: wynosi on 2 godziny 45 minut.

Biuro zawodów znajduje się w ośrodku wypoczynkowym "Promenada". W sobotę zapisy do maratonu będą przyjmowane od godziny 14 do 22, w niedzielę zaś od godziny 7 do 10.30.

Na stronie www.MTBmarathon.com można znaleźć więcej szczegółowych informacji na temat tego pierwszego w tym roku maratonu, którego organizatorem jest firma G&G Promotion Grzegorz Golonko.

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL