R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 40468555 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2023-10-19
TOUR SALON ma 20 lat!

 

700 wystawców z 38 krajów
od środy prezentuje się na MTP

Najnowsze oferty turystyczne na najbliższe sezony, ciekawe propozycje spędzania wolnego czasu, regionalne smakołyki, pokazy tańców, liczne konkursy, prezentacje i wystawy – to wszystko znaleźć będzie można podczas jubileuszowej, dwudziestej edycji największych w Polsce targów turystycznych TOUR SALON, które odbywają się w tym roku w dniach 21-24 października br., tradycyjnie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

W tegorocznej edycji targów swój udział zapowiedziało blisko 700 wystawców z 38 krajów. Wśród nich znalazły się, między innymi, tradycyjnie wszystkie polskie regiony, kraje, biura podróży i touroperatorzy, hotele i ośrodki wypoczynkowe, przewoźnicy, sanatoria i obiekty SPA (na specjalnej przestrzeni „WySPA Zdrowia”), a także przedstawiciele turystyki biznesowej oraz turystyki aktywnej.


Oni przyjechali z Podkarpacia (Bieszczady) i tam też zapraszają nie tylko Wielkopolan. I to nie tylko na rowery. Magdalena Bielenda, Piotr Migala i Maciej Bednarz.

TOUR SALON to z jednej strony targi branżowe (21-22.10), podczas których profesjonaliści z branży spotykają się, by prowadzić rozmowy biznesowe i nawiązywać nowe kontakty handlowe. Z drugiej zaś to miejsce prezentacji ciekawych miejsc oraz ofert turystycznych, a także liczne atrakcje dla szerokiej publiczności (23-24.10).

Święto branży turystycznej

Na dwudziestolecie targów z materiałów archiwalnych przygotowana została specjalna wystawa, która przybliży gościom targowym historię powstawania TOUR SALONU i jego kształtowania się jako lidera wśród targów turystycznych w Polsce.

Podczas środowej wieczornej Gali uhonorowane zostaną natomiast osoby i instytucje, które od wielu lat uczestniczyły w tworzeniu się targów – jako wystawcy, partnerzy i patroni. 20-lecie obchodzone będzie wspólnie z Polską Izbą Turystyki, również tegorocznym jubilatem.


Wójt  Białowieży Albert Litwinowicz zaprasza w maju przyszłego roku na Skandia Maraton Lang Team do Białowieży.

Ważnym wydarzeniem tegorocznej edycji targów będą zaplanowane na 22 października uroczyste obchody Światowego Dnia Turystyki, w ramach których Polska Organizacja Turystyczna zorganizowała konferencję poświęconą inwestycjom w turystyce oraz Galę połączoną z wręczeniem przez Ministerstwo Sportu i Turystyki odznaczeń „Za Zasługi dla Turystyki” oraz wręczeniem Certyfikatów POT „Za najlepsze produkty turystyczne”.

Wśród najważniejszych wydarzeń towarzyszących targom warto wymienić workshop turystyki przyjazdowej DISCOVER POLAND, konferencję „E - fektywny marketing w turystyce i hotelarstwie”, połączoną z Plebiscytem „Dobra Strona Turystyki” na najlepszą stronę www branży turystycznej i hotelarskiej, a także wydarzenia przygotowane przez tegoroczny Kraj Partnerski – Słowację oraz Region Partnerski – Pomorskie. 

Atrakcje dla publiczności

Na targach nie zabraknie ciekawych wydarzeń dla zwiedzających podczas dni otwartych 23 i 24 października. W programie znalazły się m.in. „Podróżniczy Kalejdoskop” – spotkania z podróżnikami, Otwarte Mistrzostwa Polski w Speedmintonie, Tour Tramwajów, pokaz zmiany kolorów autobusu na oczach widzów, ciekawe wystawy fotograficzne i konkursy. Panie z pewnością zainteresują pokazy zabiegów kosmetycznych, bezpłatne masaże i makijaż.

Targi odbywają się pod honorowym patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki, Polskiej Organizacji Turystycznej oraz Polskiej Izby Turystyki.

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL