R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41322854 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
Škoda Superb na 95. Tour de France

 

Nowa Škoda Superb została oficjalnym samochodem Tour de France. Po trasie wyścigu porusza się nią dyrektor TdF Christian Prudhomme, członkowie zespołu organizacyjnego i zaproszone VIP-y. Model jest także gwiazdą konwoju samochodów, towarzyszącego kolarzom na poszczególnych odcinkach trasy.

Obecna edycja legendarnego wyścigu odbywa się od 5 lipca do 27 lipca na trasie 3500 km i prowadzi z Brestu do Paryża. Škoda Auto występuje w roli głównego partnera Tour de France już po raz piąty. W tym roku podczas Tour de France organizatorzy wykorzystują około 250 samochodów Škoda ze wszystkich obecnie dostępnych linii modeli. Spośród nich najjaśniej błyszczy Nowa Škoda Superb. Jej debiut kolarski podczas Tour de France to kolejna prezentacja modelu podczas imprezy sportowej o globalnym zasięgu. W maju Škodę Superb można było podziwiać jako oficjalny pojazd Mistrzostw Świata w Hokeju, które w tym roku odbywały się w Kanadzie.

Poza wsparciem organizatorów wyścigu, Škoda Auto jest w tym roku także partnerem siedmiu zawodowych zespołów kolarskich: CSC, Euskaltel - Euskadi, Gerolsteiner, Rabobank, Silence - Lotto, Milram i Credit Agricole oraz zespołu technicznego Mavic.

- Nasze zaangażowanie w kolarstwo, a w szczególności partnerstwo w wyścigu Tour de France, stanowi część długofalowej strategii, której założeniem jest - z jednej strony - współpraca z najlepszymi w celu budowania lepszej świadomości i widoczności marki, a z drugiej - pokazanie najwyższej jakości naszych produktów. Kolarstwo jest zjawiskiem ogólnoświatowym, dyscypliną, w której uczestniczą miliony osób w każdym wieku i o różnych profesjach, a my chcemy być tam, gdzie są nasi potencjalni klienci i jednocześnie wspierać ten wspaniały sport - wyjaśnia Martin Lauer, szef Corporate Communications w firmie Škoda Auto.

Umowa sponsoringowa podpisana pomiędzy Škoda Auto a firmą A.S.O. (Amaury Sport Organisation), organizatorem zawodów Tour de France, jest ważna do 2011 roku.

 

 

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL