R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41190280 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
Maja Włoszczowska na pięknych
zdjęciach Krzysztofa Rybarczyka

 

Krzysztof Rybarczyk jest poznaniakiem. Kocha kolarstwo, muzykę i fotografię. Sam jeździ na rowerze, jego zaś córka Weronika (kategoria juniorka) należy do ścisłej czołówki krajowej i w tym roku reprezentowała nasz kraj na mistrzostwach świata w kolarstwie górskim, które odbyły się we Włoszech.

Znam 45-letniego Krzysztofa Rybarczyka, absolwent Politechniki Poznańskiej - dr biofizyki, od wielu, wielu lat. I wiem o tym, że jego firma - MM Studio, prywatne przedsiębiorstwo - znajduje się w centrum Poznania (al. Marcinkowskiego) i zajmuje się specjalistycznymi usługami związanymi z rejestracją i obróbką dźwięku (nagrania) i obrazu (telewizja, video, fotografia) na poziomie profesjonalnym.


Fot. Krzysztof Rybarczyk

MM Studio posiada własną, bogatą infrastrukturę techniczną oraz doświadczony zespół realizacyjny, w tym: dwa niezależne studia dźwiękowe, studio telewizyjne, dwa systemy obróbki obrazu telewizyjnego oraz studio fotograficzne.

MM Studio jest sponsorem wyborów Miss Polonia 2008. Firma zrealizowała film promocyjny kart kredytowych mBank - ROSSMANN. Ostatnio MM Studio zrobiło wizerunkową sesję fotograficzną Mai Włoszczowskiej - naszej srebrnej medalistce w kolarstwie górskim podczas Igrzysk Olimpijskich w Pekinie.

Nasza dzielna kolarka przyjechała do Poznania i w tym mieście, teraz w jesiennych klimatach, w kilku miejscach Krzysztof Rybarczyk ją fotografował. Z rowerem i w stroju kolarskim, ale także w strojach wieczorowych. Nie wszystkie ze zdjęć widziałem, ale te, które są dostępne na stronie http://www.rybarczyk.pl/index.php?q=node/82 - robią wrażenie.

Pasjonatom kolarstwa przekazuję informację, że warto także zajrzeć na stronę internetową www.weronikarybarczyk.pl, by dowiedzieć się o sukcesach i wynikach Weroniki Rybarczyk - córki Krzysztofa Rybarczyka. Kolarza, muzyka i fotografa.

TEKST NAPISANY: 10 października 2008

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL