R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 40468680 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2023-10-19
Lang Team w roku 2009: atrakcje dla wszystkich

 

Firma Lang Team w 2009 roku ma jak zwykle bardzo szeroki wachlarz propozycji dla kibiców kolarstwa oraz ludzi czynnie uprawiających ten sport. Sztandarowym produktem Czesława Langa oraz jego zespołu będzie, rzecz jasna, 66. Tour de Pologne, wyścig zaliczany już od czterech lat do najważniejszych imprez kolarskich na świecie, w 2009 roku umieszczony w kalendarzu światowym.

Tour de Pologne 2009 odbędzie się w sierpniu na trasie nieco zmienionej w porównaniu do tego roku. Będzie więcej gór, dwa odcinki do Krynicy Zdrój i Zakopanego będą prowadzić po trudnym i wymagającym terenie. Wyścig będzie trwał siedem dni, w 2009 roku Czesław Lang nie przewiduje jednak wizyty w którymś z sąsiednich krajów. – Zrobiliśmy rozeznanie na Ukrainie i na Słowacji, sprawa jest trudniejsza niż myślałem, goszczenie w innym kraju wymaga tak wielu uzgodnień, że w nadchodzącym roku nie damy rady, nie ma sensu nic robić pochopnie, czyli źle, ale w następnych latach to rzecz otwarta – powiedział Czesław Lang.

Audemars Piguet Replica Watches https://www.bestapreplica.com


Zbigniew Spruch, Czesław Lang, Andrzej Kaiser - tych trzech znakomitych kolarzy ścigało się 27 kwietnia 2008 w Chodzieży podczas imprezy o nazwie Skandia MTB Maraton.  

Dla specjalistów kolarstwa górskiego Lang Team przygotował pięć imprez, pomiędzy kwietniem i sierpniem. Zawody Bank BPH GP odbędą się na sprawdzonych w minionych latach trasach. Atrakcją będą na pewno występy srebrnej medalistki igrzysk olimpijskich w Pekinie Mai Włoszczowskiej.

Rozrasta się cykl imprez Skandia MTB Maraton. Poprzednia edycja zakończyła się wielkim sukcesem, impreza ta na stałe znalazła się w kalendarzach amatorów sportu rowerowego. W 2009 roku propozycja Lang Teamu to aż osiem wyścigów na atrakcyjnych trasach i w pięknych rejonach całego kraju. Interesująco zapowiada się wyścig w Białowieży, najprawdopodobniej Skandia trafi też po raz pierwszy do Olsztyna i Kwidzyna. Nowością będzie najkrótszy dystans – około 10-kilometrowy, przeznaczony dla dzieci oraz rowerujących rodzin.

Na początku roku 2009 przewidziane są prezentacje wszystkich cykli.

O szczegółach będzie można przeczytać na stronie http://www.langteam.com.pl/

 

 

 
 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL