R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41878631 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Oferta Sportfoto dla każdego

 

Do użytku własnego oraz komercyjnego

Witam kolarski świat w nowym sezonie 2010. Miło mi poinformować, że od dziś (8 kwietnia 2010) serwis Sportfoto ukazał się w zupełnie nowej funkcjonalności i oprawie graficznej.

Serwis SPORTFOTO znany od u lat w kolarskim światku - starał się udokumentować fotograficznie ważne wydarzenia w tej dyscyplinie sportu. Od dziś strona dostała zupełnie nowy wygląd i nowa funkcjonalność – teraz zdjęcia z kolarskich tras są w zasięgu ręki i - co ważne, kieszeni - każdego użytkownika i fana kolarstwa. Amatora i profesjonalisty. Do użytku własnego oraz komercyjnego.

Amatorzy to oddzielna kwestia. Dla branży profesjonalistów – dla mediów - gazet, dzienników, newsowych serwisów www, organizatorów imprez czy sponsorów - oferuję stały serwis fotograficzny na preferencyjnych warunkach. Wystarczy skontaktować się ze SPORTFOTO i ustalić warunki współpracy. Dobra dokumentacja fotograficzna bywa często przydatna a czasem wręcz niezbędna - do folderów, reklam, plakatów czy na strony www, itp.

Zachęcam do zapoznania się i korzystania z serwisu www.sportfoto.com.pl - informuje Krzysztof JOT Jakubowski, z którym można się kontaktować: telefonicznie - 502/392-630 lub faksem: 41-3448087.

xxx

Nie wypada reklamować kolegi po fachu, ale Krzysztof Jakubowski od lat fotografuje kolarstwo i... Marka Galińskiego. Czyni to w pełni profesjonalnie i nie dziwi zatem, że nasz najlepszy kolarz górski, czterokrotny olimpijczyk ma pełne zaufanie do twórczości mistrza obiektywu z Kielc, który w tym roku znów będzie obecny tam, gdzie rywalizować będą mistrzowie MTB i amatorzy kolarstwa górskiego, także szosowcy.
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL