R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 40503636 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2023-10-19
Promują kolarstwo i bezpieczeństwo

 

Cenna inicjatywa klubu Torg Superior MTB Team

Średzki klub kolarski Torq Superior MTB Team Środa Wlkp. na terenie powiatu średzkiego realizuje projekt „Wolontariat na sportowo” w ramach, którego promuje akcję „Żyj aktywnie i bezpiecznie”.

Akcja ma na celu promowanie turystyki rowerowej, kolarstwa oraz przede wszystkim bezpiecznego poruszania się po drodze w trakcie jazdy na rowerze. W ramach niej przedstawiciele średzkiego klubu wraz z jego prezesem Markiem Plewą oraz wiceprezesem Michałem Główczewskim w szkołach i przedszkolach z terenu powiatu średzkiego udzielają prelekcji, podczas której opowiadają o klubie i swojej działalności oraz promują turystykę rowerową i zachęcają do udziału w organizowanych przez siebie imprezach.

www.dioroutletonline.com
Entuzjaści rowerów ze Środy Wielkopolskiej promują kolarstwo i zasady bezpiecznej jazdy w szkołach i przedszkolach.

Towarzyszą im również partnerzy akcji, a więc przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Środzie Wlkp. na czele z rzecznik prasową sierżant Edytą Kwietniewską oraz Straży Miejskiej na czele z zastępcą komendanta Zofią Obarską, którzy odpowiadają jak bezpiecznie poruszać się na rowerze. W ramach akcji każdy z uczniów otrzymuje opaski odblaskowe ufundowane przez średzki klub. Dotychczas prelekcje aktywnie wysłuchało prawie 3000 dzieci z 25 szkół. Akcja trwała do końca roku szkolnego 2010/2011.

Kolejnym etapem akcji będzie organizowany przez klub Maraton MTB Hermanów oraz Rodzinny Rajd Rowerowy, który odbędzie się 18 września oraz akcja Rowerowy Wrzesień, czyli przejażdżki rowerowe z kolarzami Torq Superior MTB Team Środa Wlkp.

W ramach akcji powstała również strona internetowa www.rowerowasroda.pl, gdzie każdy rowerzysta i nie tylko będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Projekt organizowany przez średzki klub został dofinansowany z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich. 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL