R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 40502820 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2023-10-19
Promocja 65. Tour de Pologne
na wschodzie Polski

 

Podczas trwającej w czerwcu kampanii reklamowej 65. Tour de Pologne, mającej na celu promocję wyścigu, sponsorów, trasy oraz zawodników (18 ekip Pro Teams plus reprezentacja Polski-BGŻ), Czesław Lang i Lech Piasecki odwiedzą Lublin (14 czerwca), Rzeszów (15 czerwca), Białystok (21 czerwca) oraz Mikołajki (24 czerwca).


Daniele Bennati (Lampre) wygrał etap z Bydgoszczy do Poznania w 2006 roku. Włoski kolarz ściga się teraz w grupie Liquigas i jest jednym z najlepszych sprinterów świata.

Wszędzie promocja Tour de Pologne połączona jest z imprezami organizowanymi przez miasta – w Lublinie (okolice Zamku) są to Dni Sportu, w Rzeszowie (Rynek) inauguracja sezonu turystycznego, w Białymstoku dni stolicy Podlasia, w Mikołajkach uroczyste podpisanie umowy pomiędzy miastem a Lang Teamem na organizację startu III etapu. Głównym wydarzeniem jest Parada Rowerów – przejazd trasą zbliżoną do tej, jaką pokonają we wrześniu uczestnicy zawodowego Tour de Pologne. Zapraszamy wszystkich rowerzystów do wspólnej zabawy. Na uczestników czekają pamiątkowe koszulki oraz wiele innych atrakcji.

 

Zakończenie 65. Tour de Pologne w Kopalni Soli w Wieliczce

 

Wieliczka, a dokładnie Kopalnia Soli w Wieliczce, znów będzie miejscem uroczystości związanej z Tour de Pologne. Nic w tym dziwnego, i wyścig, i podziemną trasę turystyczną często określa się mianem dobra narodowego, tak istotną jest historia i ranga wielickiej kopalni i kolarskiego wyścigu. W sobotę, 20 września, w godzinach wieczornych w podziemnych salach w Wieliczce odbędzie się uroczyste zakończenie jubileuszowego, 65. Tour de Pologne. Obecni będą przedstawiciele świata polityki i sportu oraz – rzecz jasna – główni bohaterowie – kolarze. Znając już niepowtarzalną atmosferę podziemnych sal w Wielicze, możemy być pewni, że i zakończenie wyścigu będzie miało godną oprawę.

 

Tour de Pologne z Intercity

PKP Intercity został oficjalnym partnerem 65. Tour de Pologne. Firma została sponsorem specjalnej premii podczas Tour de Pologne – premii 80-lecia Tour de Pologne, która rozegrana zostanie na trasie IV etapu, w Parczewie. Tour de Pologne będzie obecny na biletach, plakatach i wydawnictwach Intercity, a dziennikarzy czeka specjalna atrakcja – 9 września w specjalnym wagonie konferencyjnym na trasie Warszawa – Kraków – Warszawa odbędzie się konferencja prasowa przed 65. Tour de Pologne.

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL