R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 40955985 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-02-22
W najbliższą sobotę w Wągrowcu
wielki finał kolarskiej rywalizacji

 

W najbliższą sobotę w Wągrowcu odbędzie się dziesiąta, ostatnia w tym roku edycja Wielkopolskiej Ligi Masters MTB o Puchar Thule. Kolarze górscy wszystkich kategorii, od dzieci na mastersach skończywszy, rywalizować będą przy ulicy Jeziornej i nad Jeziorem Durowskim.

Tegoroczne ściganie kolarze górscy naszego regionu rozpoczęli 6 kwietnia na poznańskiej Cytadeli. Tydzień później w Puszczykowie Czesław Lang i Janusz Kowalski spróbowali swych sił w drugiej edycji Wielkopolskiej Ligi Masters i ją swą obecnością uświetnili. W maju odbyły się dwie imprezy - w Złotowie i Chodzieży, w czerwcu - w Turku i Bydgosczczy, w lipcu - w Połczynie-Zdroju, w sierpniu - w Jarocinie, we wrześniu - we Wrześni.


Czesław Lang i Janusz Kowalski swą obecnością uświetnili zawody kolarzy górskich w ramach Wielkopolskiej Ligi Masters o Puchar Thule 2008. Puszczykowo - 13 kwietnia tego roku.

Zawody w Wągrowcu są finałem całorocznej rywalizacji. Dla najlepszych zawodników organizatorzy - prezes ogniska TKKF "Pałuki" z Wągrowca Wojciech Gogolewski, firma Thule Polska - przygotowali piękne puchary, natomiast wśród wszystkich uczestników sobotnich zmagań rozlosowane zostaną cenne nagrody.

Pierwszy wyścig, dzieci do lat dziesięciu, o godzinie 10.30. Zapisy w biurze zawodów - Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Wielspin, ul. Jeziorna 16.


Mapka dojazdu na teren parkingu w Wągrowcu nad Jeziorem Durowskim.

TEKST NAPISANY: 9 października 2008

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL