R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41688339 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Ekipa HP-Sferis trenuje w Hiszpanii

 

Calpe powitało kolarzy słońcem i dobrą pogodą


Pierwszy trening w Hiszpanii teamu HP-Sferis: Wojciech Halejak (od lewej), Joanna Jabłczyńska, Bartosz Banach i Robert Banach.

Bartosz Banach, Wojciech Halejak, Robert Banach oraz Joanna Jabłczyńska przylecieli w poniedziałek 13 lutego do Calpe (Hiszpania), na pierwsze zgrupowanie zespołu HP-Sferis, które potrwa dwa tygodnie.

- W tym roku zdecydowaliśmy się na zgrupowanie w Calpe, gdyż są tu bardzo dobre warunki do trenowania. Temperatura powietrze przekracza 15 stopni Celsjusza, więc nie ma żadnych przeszkód aby przeprowadzić każdy rodzaj treningu. W piątek dolecą do nas Michał Kowalczyk i Konrad Gorzelak, którzy musieli zostać w Polsce (obowiązki szkolne), szczególnie, że w perspektywie mamy jeszcze jedno dwutygodniowe zgrupowanie w marcu - powiedział dyrektor sportowy HP-Sferis Piotr Kosmala.

- Przez najbliższe kilkanaście dni chcielibyśmy wykorzystać bardzo dobre warunki pogodowe, które panują w Calpe. Nasz trening skupi się przede wszystkim na budowaniu wytrzymałości ogólnej, w sprawdzonym systemie trzech dni stopniowanego treningu i dzień aktywnego wypoczynku. Planujemy zrobić dwa sprawdziany - na początku i końcu zgrupowania - w celu sprawdzenia progresu formy, podczas zastosowanego mikro cyklu treningowego - powiedział Robert Banach.

Zespół został zakwaterowany w czterogwiazdkowym hotelu Diamante Beach, w którym po treningu zawodnicy mogą relaksować się w SPA. Zgrupowanie zespołu HP-Sferis potrwa do 27 lutego. 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL