R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41902381 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-07-25
CCC Polkowice w rozjazdach

 

Ostatnie przygotowania do Pucharu Świata


Magda Sadłecka, Maja Włoszczowska i Aleksandra Dawidowicz trenują w andaluzyjskich Górach Śnieżnych.
Fot. CCC Polkowice

Zawodniczki CCC Polkowice z Mają Włoszczowską na czele przebywają na kolejnym zgrupowaniu, tym razem jednak wysokogórskim. W hiszpańskich andaluzyjskich Górach Śnieżnych (Sierra Nevada) poza Mają trenuje także Magdalena Sadłecka i Aleksandra Dawidowicz.

Czwarta z polkowickiego teamu - Anna Szafraniec, która źle znosi wysokogórskie treningi - przebywa z szosową frakcją klubu MKS Polkowice w Benidormie na Costa Blanca w regionie Walencja.

To ostatnie zgrupowania zawodniczek przed pierwszym ważnym startem w Pucharze Świata MTB.

Jednak pierwszym występem CCC Polkowice w tym sezonie będzie wyścig Copa Catalana Internacional (Class 2-XCO) w stolicy Katalonii Barcelonie. Tam, 11 marca, spotkają się już wszystkie cztery zawodniczki. Po tym wyścigu ekipa przemieści się na kontynent afrykański.

W Republice Południowej Afryki, a dokładnie w miejscowości Pietermaritzburg, w dniach 17-18 marca zostaną rozegrane pierwsze zawody tegorocznego cyklu Puchar Świata MTB. Jak już informowaliśmy wcześniej, będzie to bardzo istotna część sezonu, a także kwalifikacji olimpijskich zarówno światowych, jak i tych wewnątrzkrajowych.

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL