R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 40477645 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2023-10-19
Ekipa z Miodowej w Poznaniu
wysoko zawiesza poprzeczkę

 

Duda-Cars Rybczyński MTB Team liczy
aż dwadzieścia osiem osób i czeka na sukcesy


Michał Górniak (102) jest podstawowym zawodnikiem Duda-Cars Rybczyński MTB Team. Bydgoszcz-Myślęcinek, 30 marca 2014. herren uhren

Mateusz Mróz i Mateusz Rybczyński - to znani kolarze z dużym dorobkiem, osiągnięciami. Obaj są już na sportowej emeryturze, ale nadal - jako amatorzy - ścigają się na szosie oraz w maratonach MTB. W sezonie 2014 poprowadzą do rywalizacji aż pięć kobiet i dwudziestu jeden mężczyn skupionych w poznańskiej ekipie o nazwie Duda-Cars Rybczyński MTB Team.

Priorytetem tego teamu będą starty w maratonach MTB - przede wszystkim tych najbardziej medialnych, jak choćby Skandia Maraton Lang Team. Ewa Szymankiewicz, Michał Górniak, Paweł Górniak, Maciej Kasprzak, Mateusz Mróz, Grzegorz Napierała, Mateusz Rybczyński, Artur Sobkowiak i Michał Szukalski - stanowić będą w tym sezonie podstawowy człon drużyny, która w minionych latach pokazała w całym kraju swą sportową wartość.

Michał Górniak w ubiegłym roku, jako zawodnik Rybczyński-Rowery CityZen, dokonał nieprawdopodobnego wyczynu, wygrywając wszystkie edycje maratonów Skandii i Czesława Langa na najdłuższym dystansie, czyli Grand Fondo, w kategorii zawodników bez licencji.

Ekipa z ulicy Miodowej 5 w Poznaniu, kierowana przez Matuesza Rybczyńskiego, zyskała w tym roku nowego sponsora strategicznego. Jest nim firma Duda-Cars, autoryzowany dealer marki Mercedes-Benz. Nadal pozostaje nim również firma ROWERY-RYBCZYŃSKI (profesjonalny serwis rowerowy i produkty najwyższej jakości).


Komorniki pod Poznaniem - stałe miejsce niedzielnych treningów ekipy kolarskich amatorów z Poznania.

Kolarzy z Miodowej wspomagać będą także klub CityZen (wcześniejsze Centrum Rekreacji AWF Poznań) oraz firma Świat Biegacza.

W okresie zimowym ekipa dwóch Mateuszy - Mroza i Rybczyńskiego, by dokonać myślowego skrótu, uczęszczała na zajęcia grupowe i indywidualne w klubie CityZen. Mimo, iż zima nie była zbyt długa, możliwość korzystania z dużego obiektu sportowego była dla kolarzy z Miodowej sporym, technicznym komfortem. W tym roku nie zabrakło im niczego, co mogłoby zaburzyć plan przygotowań do sezonu 2014.


W takich strojach startować będzie w sezonie 2014 ekipa z Miodowej.

Zawodnicy Duda-Cars Rybczyński MTB Team wystartują w tym sezonie w nowych strojach. Będzie można ich zobaczyć już w najbliższą niedzielę (6 kwietnia) w Wągrowcu podczas zawodów XC organizowanych przez Wojciecha Gogolewskiego - prezesa ogniska TKKF "Pałuki". Tydzień później (13 kwietnia) cała drużyna pojawi się na wielkopolskim maratonie MTB w Dolsku.

Priorytetami startowymi teamu będą dwa cykle: Skandia Maraton Lang Team i Kaczmarek Electric Maraton MTB. Zawodnicy z Miodowej 5 pojawią się na Mistrzostwach Polski w maratonie MTB w Obiszowie na Dolnym Śląsku (wrzesień) oraz na Mistrzostwach Polski MTB w Żerkowie (lipiec). Nie zabraknie ich także w wielkopolskich maratonach MTB.

Duda-Cars Rybczyński MTB Team
Marta Dehmel – Durska
Paulina Iga Kamińska
Jagna Łukiewicz
Monika Praiss
Ewa Szymankiewicz
Tomasz Adryan
Wojtek Baranowski
Maciej Bijoch
Bartosz Bolewski
Ryszard Brózdziński
Bartosz Brzeziński
Mariusz Czarnota
Adam Chojnacki
Michal Górniak
Paweł Górniak
Andrzej Hamelka
Maciej Kasprzak
Zygmunt Kurpisz
Janusz Majchrzak
Mateusz Milanowski
Mateusz Mróz
Grzegorz Napierała

Tomasz Nowak
Wojtek Radomski
Korna Robert
Mateusz Rybczyński
Artur Sobkowiak
Michał Szukalski

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL