R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41888644 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Biegają i nieźle kręcą pedałami

 

Miłosław Fortuna Team wchodzi do gry


Drużyna MTB z Miłosławia: Beata Kaniewska (od lewej), Kacper Urbanowicz, Magda Jerzykiewicz, Roman Jerzykiewicz, Robert Suchorski, Grażyna Gruszczyńska, Hubert Gruszczyński, Adam Warczygłowa, Grzegorz Kaniewski i Tomasz Urbanowicz.

Kochają ruch - bieganie i jazdę na rowerze. Mieszkają w Miłosławiu. Dali się poznać na rozmaitych imprezach sportowych w naszym kraju. Teraz tworzą drużynę - Miłosław Fortuna Team. Razem szesnaścioro osób, z zachowaniem prawie parytetu płci, czyli siedem pań i dziewięciu mężczyn.

Stało się to możliwe dzięki wsparciu dobrych ludzi i dobrych firm - Browaru Fortuna oraz Powiatowego Banku Spółdzielczego we Wrześni. Trzy panie i siedmiu panów zademonstruje swą rekreacyjną siłę jutro, 6 kwietnia, na trasie Poznańskiego Półmaratonu. Chcą w ten sposób zwieńczyć trud sportowych przygotowań w okresie łagodnej zimy 2014 roku.

Tydzień później, 13 kwietnia, pojawią się na maratonie MTB w Dolsku, pierwszym w tym sezonie w Wielkopolsce. Amatorską drużynę kolarstwa górskiego z Miłosławia tworzą:
Magda Jerzykiewicz,
Grażyna Gruszczyńska,
Beata Kaniewska,
Roman Jerzykiewicz,
Adam Warczygłowa,
Robert Suchorski,
Hubert Gruszczyński,
Grzegorz Kaniewski,
Kacper Urbanowicz,
Tomasz Urbanowicz.

Najbardziej doświadczonymi i znanymi w tym gronie są Tomasz Urbanowicz (ojciec) i Kacper Urbanowicz (syn). Regularnie startują w maratonach MTB, zawodach XC. Mają na swym koncie udział w Tour de Pologne Amatorów. Wiele razy zajmowali miejsca na podium w minionych latach.

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL