R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41867371 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Kolarze grupy Mróz od jutra zaczynają treningi

 

Wystartowali punktualnie o godzinie 11, by dokładnie po dwóch godzinach wylądować w Hiszpanii, na lotnisku Barcelona-Girona. Boeing-737 niósł bezpiecznie ośmiu kolarzy grupy Mróz Action Uniqa i jej trenera Piotra Kosmalę nad Alpami i jeziorem Garda, by mogli dotrzeć na miejsce dwutygodniowego treningu

Od jutra Jacek Morajko, Mateusz Taciak, Mateusz Mróz, Piotr Osiński, Wojciech Dybel, Błażej Janiaczyk, Paweł Cieślik, Mariusz Witecki rozpoczynają, tak na dobre, tegoroczne przygotowania do sezonu kolarskiego. Zamierzają oni do 1 marca przejechać ponad 1500 kilometrów wokół śródziemnomorskiego kurortu lloret de Mar.

Warunki do treningu są prawie idealne. Drogi są suche, można zatem pedałować po kilka godzin dziennie. Kolarze mieszkają w czterogwiazdkowym hotelu "Acacias", gdzie można nie tylko wypoczywać, ale i także korzystać z odnowy biologicznej.

Przed rokiem, dokladnie w marcu, grupa Mróz Action Uniqa była tu po raz pierwszy i uznała wówczas, że warunki treningu są optymalne, by dobrze przygotować się do zmagań na szosie.

Kolarzom Mroza towarzyszy autor Wielkopolskiego Rowerowania.

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL