R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41601492 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Dariusz Baranowski i Marcin Sapa
w reprezentacji Polski MTB

 

Wyścig Szlakiem Grodów Piastowskich


Marcin Sapa i Dariusz Baranowski pojadą w jednej ekipie podczas majowego wyścigu Szlakiem Grodów Piastowskich. Na zdjęciu dwaj kolarze z Czesławem Langiem przed preznetacją reprezentacji Polski na 65. Tour de Pologne. Warszawa, 11 września 2008.

Piotr Kosmala ogłosił skład reprezentacji Polski MTB na wyścig Szlakiem Grodów Piastowskich (5-8 maja). W ośmioosobowym składzie znalazło się dwóch zawodników ekipy Mróz ActiveJet, pięciu kolarzy BDC Team oraz Adam Wadecki.

Oba zespoły - Mróz ActiveJet i BDC Team należą do zawodowych grup kolarskich MTB, jednak w składzie mają świetnych kolarzy szosowych. Z ekipy Piotra Kosmali na starcie pojawią się: Wojciech Halejak, który przed dwoma laty zajął czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej oraz Bartosz Banach, triumfator Pucharu Polski w maratonie MTB w 2010 roku.

Z ekipy BDC Team na starcie pojawią się: Dariusz Baranowski, Robert Radosz, Wojciech Ziółkowski, Marcin Sapa i Dariusz Rudnicki. W sprinterskich pojedynkach kolejnym silnym ogniwem będzie Adam Wadecki.

Przypomnijmy, że ostatnie trzy edycje wyścigu Szlakiem Grodów Piastowskich wygrali zawodnicy prowadzeni przez Piotr Kosmalę. Czy uda się powtórzyć ten wynik w 46. edycji wyścigu dowiemy się 8 maja.

prada outlet www.pradaoutletss.com

 

 
 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL