R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41335707 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
W Warszawie zaprezentowano
Skandia Maraton Lang Team 2012

 

Siedem imprez, nagroda główna samochód marki Jeep


Dzisiaj w Warszawie zaprezentowano cykl Skandia Maraton Lang Team 2012. Na zdjęciu, od lewej, Dariusz Maląg, Czesław Lang i Paweł Ziemba.

W siedzibie głównego sponsora - Skandia Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., ulica Cybernetyki 7 w Warszawie, odbyła się dzisiaj uroczysta prezentacja Skandia Martaton Lang Team - najbardziej prestiżowego cyklu maratonów w Polsce. Gospodarzami prezentacji byli: prezes Zarządu Skandia Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. - Paweł Ziemba oraz dyrektor generalny Lang Team - Czesław Lang. Imprezę poprowadził niezastąpiony Dariusz Maląg.

To już szósty rok gdy Skandia i Lang Team zapraszają na Skandię Maraton Lang Team. W tym roku imprezy rowerowe - przeznaczone dla każdego - zawitają do siedmiu miast, a w ósmym odbędą się Mistrzostwa Polski w maratonie MTB, których organizacja została również powierzona zespołowi Czesława Langa. Warto nadmienić, że ciągu dotychczasowych 5 lat, przez maratony Skandii przewinęło się ponad 26 000 uczestników.

W tym roku pierwsza edycja odbędzie się w Krakowie. Już 6 maja krakowskie Błonia przywitają setki kolarzy. Sześć dni później pasjonaci MTB przeniosą się do uroczego Białegostoku. Kolejna edycja to nowa lokalizacja na mapie Skandia Maraton Lang Team. 27 maja zobaczymy się w Lublinie. Ostatnią - w pierwszej części sezonu - edycją Skandii będzie Gdańsk i jego przepiękny „Trójmiejski Park Krajobrazowy”.

Po nieco ponad miesięcznej przerwie, którą poświęcimy na oglądanie 69. Tour de Pologne UCI World Tour, wrócimy 22 lipca ze Skandią do Bytowa. Rodzinne miasto Czesława Langa gwarantuje udaną imprezę.

Po zasłużonym urlopie, 9 września przemieścimy się do Rzeszowa. Wielki finał Skandia Maraton Lang Team odbędzie się 22 września w Kwidzynie, ale zanim to nastąpi poznamy Mistrza Polski w tej specjalności. Walka o ten tytuł odbędzie się w Dąbrowie Górniczej (16 września).

Kalendarz Skandia Maraton Lang Team 2012
06.05 - Kraków
12.05 - Białystok
27.05 - Lublin
03.06 - Gdańsk
22.07 - Bytów
09.09 - Rzeszów
22.09 - Kwidzyn
16.09 - Dąbrowa Górnicza - Mistrzostwa Polski w Maratonie MTB

Każda impreza potrzebuje nie tylko świetnego organizatora, ale i sponsorów. Skandia Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. przez te wiele lat współpracy jest partnerem, na którego zawsze można liczyć. Połączenie dwóch tak profesjonalnie działających podmiotów, bardzo szybko przyniosło ogromny sukces, który przerósł początkowe oczekiwania i plany.

Dzięki sponsorom Skandia Maraton Lang Team to nie tylko najlepiej zorganizowany cykl maratonów, ale również cykl z najlepszymi nagrodami dla uczestników. W tym roku przygotowano nagrody nie tylko dla tych co staną na podium, ale również i pozostałych uczestników. Po dekoracjach odbędzie się loteria, w której do rozlosowania będzie wiele nagród.

Tradycyjnie największe emocje będą podczas Wielkiego Finału, gdzie wśród uczestników Skandia Maraton Lang Team z dystansów Mini, Medio i Grand Fondo, którzy wystąpią w co najmniej trzech edycjach, losowana będzie główna nagroda - samochód marki Jeep. Pula wszystkich nagród jest niespotykana w dotychczasowej historii maratonów w Polsce.

W skład Skandia Maraton Lang Team wchodzą również imprezy towarzyszące. Podczas weekendu w Białymstoku, Bytowie i Rzeszowie, będzie można wystartować także w wyścigu szosowym, dlatego polecamy zabrać ze sobą również kolarzówki. Ponadto wszystkie edycje Skandia Maraton Lang Team wchodzą w skład Pucharu Polski Skandia w maratonie MTB, który rozgrywany jest w kategorii open kobiet i mężczyzn na najdłuższym dystansie Grand Fondo.

Już dziś zapraszamy na wspaniałą przygodę ze Skandią Maraton Lang Team. Organizatorzy, sponsorzy i partnerzy przygotują oprócz samego wyścigu, wiele ciekawych atrakcji. Każdy z weekendów z pewnością zapadnie w pamięci startujących. Maratonowy sezon czas zacząć! 

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL