R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 40488993 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2023-10-19
Anna Szafraniec i Kornel Osicki
najlepsi w Krakowie

 

Druga edycja Skandia Maraton Lang Team 2013


Oni jechali na dystansie Mini, ja zaś robiłem zdjęcia.

Anna Szafraniec (Kross Racing Team) i Kornel Osicki (Trek Ryszard Pawlak SMS Żywiec) wygrali w sobotę w Krakowie drugie tegoroczne zawody zaliczane do Skandia Maraton Lang Team. Oboje zostali pierwszymi liderami Pucharu Polski w maratonach MTB.

Krakowska edycja cyklu maratonów Czesława Langa zgromadziła rekordową liczbę startujących. Z rywalami i własnymi słabościami walczyło ponad 1600 zawodników. - To była bardzo udana impreza. Cieszymy się z frekwencji i poziomu sportowego - powiedział wicemistrz olimpijski z Moskwy, Czesław Lang.

O zwycięstwo na najbardziej prestiżowym dystansie, Grand Fondo, rywalizacja toczyła się na poziomie reprezentacyjnym. Wyścig mężczyzn, po udanym finiszu, wygrał Kornel Osicki, który 88 km pokonał w czasie 2:58.34. Tuż za kolarzem z Żywca linię mety minął Bartosz Banach (Sante- BSA Tour), a na najniższym stopniu podium stanął Bogdan Czarnota (Kross Racing Team).

Wśrod kobiet, podobnie jak na inaugurację w Warszawie, najlepsza była Anna Szafraniec (3:18.40), która wyprzedziła koleżankę z Kross Racing Team Michalinę Ziółkowską oraz Monikę Żur (4F Racing Team).

Kolejne zawody Skandia Maraton Lang Team już za tydzień, 25 maja, w gminie Krokowa. 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL