R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41631893 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Trzy dni atrakcji i sportowych wrażeń

 

Rowerowy weekend
w BUKOVINA Terma Hotel Spa
 

Czesław Lang zaprasza wszystkich miłośników kolarstwa na niezapomniany weekend w BUKOVINA Terma Hotel Spa w dniach 27-29 czerwca 2014. On oraz jego team gwarantują olbrzymią dawkę sportowych wrażeń oraz świetną rozrywkę dla całej rodziny!

Już w najbliższy weekend BUKOVINA Terma Hotel Spa zamieni się na kilkadziesiąt godzin w stolicę polskiego kolarstwa. W piątek o godz. 12 na konferencji prasowej zostanie przedstawiona trasa oraz szczegóły tegorocznego Tour de Pologne Amatorów, a o godz. 13.30 nastąpi odsłonięcie pamiątkowej tablicy pod ścianą BUKOVINA w Gliczarowie.

Sobotnim gwoździem programu będzie wyścig Skandia Maraton Lang Team. Wyjątkowo trudna trasa powinna stanowić wyzwanie nawet dla doświadczonych zawodników najbardziej prestiżowego i medialnego cyklu maratonów MTB w Polsce

W niedzielę uczestnicy weekendu będą mogli przejechać się trasą Tour de Pologne Amatorów razem z legendami polskiego kolarstwa: Ryszardem Szurkowskim, Czesławem Langiem oraz Lechem Piaseckim.

To jedynie niektóre z atrakcji, jakie czekają na pasjonatów rowerów i kolarstwa w Bukowinie Tatrzańskiej już w najbliższy weekend. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce na stronie Skandia Maraton Lang Team.

Czesław Lang i jego team, Skandia, Tauron oraz BUKOVINA Terma Hotel Spa serdecznie zapraszają!
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL