R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41189805 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
Andrzej Kaiser zaprasza na Skandię

 

Andrzej Kaiser (DHL- Author) od lat należy do ścisłej czołówki polskich maratończyków. Pochodzący z Bytowa (karierę rozpoczynał w klubie Baszta, w tym samym co Czesław Lang) kolarz będzie rzecz jasna faworytem wszystkich edycji Skandia MTB Maraton.


Andrzej Kaiser wystartuje w 2008 roku w maratonach Skandii.

 

- Panie Andrzeju, czy może pan zaprosić do startu w maratonach Skandii, z których pierwszy odbędzie się już wkrótce w Chodzieży?

- Zapraszam serdecznie wszystkich pasjonatów kolarstwa, którzy chcą zmierzyć się z rywalami i samym sobą na trasach maratonów Skandii.

 

- Przygotowania do sezonu przebiegły tak jak co roku, od listopada do grudnia ścigałem się w krajowych wyścigach przełajowych, a następnie obozy treningowe z kolegami z grupy DHL- Author .

 

- W tym sezonie moim celem będzie zdobycie koszulki mistrza Polski w maratonie, ale też klasyfikacja generalna Skandia MTB Maraton - to w kraju, a w zagranicznych startach miejsce w pierwszej dziesiątce w Mistrzostwach Europy i pierwszej dwudziestce na MŚ w maratonie

 

- Większość tras Skandia Maraton znam z ubiegłego roku; są malownicze i to w dobrych miejscach, ale najbardziej wymagającymi na pewno będą Szczawno Zdrój i Jelenia Góra. Jednak pozostałe też nie są łatwe. Jeśli chodzi o przekrój trasy, to nawet płaski teren jest nieraz trudniejszy od górzystego.

 

- Na pewno Marek Galiński z JBG2 - APC Presmet, Mariusz Kowal, no i zawodnicy mojej grupy DHL- Author - Paweł Wiendlocha i Wojtek Halejak.

 

- Sprawny sprzęt, kask na głowie, a na trasie nie zapomnijmy o jedzeniu i uzupełnianiu płynów, no i o dobry humor.

 

Materiał prasowy firmy Lang Team

- Trzy najważniejsze porady dla amatorów dwóch kółek, którzy staną na starcie maratonu...

- Na których rywali będzie musiał pan zwrócić uwagę?

- Który z maratonów Skandii wydaje się być najbardziej wymagający?

- Jakie stawia sobie pan cele w tym roku?

- Jak przebiegały przygotowania do sezonu?

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL