R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41631628 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Dziennikarze jadą do Nałęczowa
ścigać się o mistrzostwo Polski w maratonie MTB

 

W najbliższą niedzielę, 1 czerwca, w Nałęczowie odbędą się mistrzostwa Polski dziennnikarzy w maratonie MTB. Rywalizacja ludzi mediów odbędzie się na dystansie 34 kilometrów - w ramach Skandia MTB Maraton 2008.

Uczestnikami tego sportowego wydarzenia mogą być dziennikarze lub współpracownicy mediów, rzecznicy prasowi (potrzebna jest legitymacja lub zaświadczenie z redakcji o współpracy).

Dziennikarze zmierzą się z dystansem 34 kilometrów. Szczegółowe informacje na ten temat na stronie http://infocity.pl/mtbmaraton/.

Zgłoszenia do udziału w mistrzostwach Polski na miejscu zawodów w dniu 31 maja (od 14 do 19) lub 1 czerwca do godziny 10.30. Należy podać imię i nazwisko, rok urodzenia i nazwę redakcji.

Ludzie mediów będą rywalizować w trzech kategoriach: 1. K (DK) - kobiety open, 2. M1 (DM-1) - mężczyzni do 45 roku (rocznik 1962 i młodsi), 3. M2 (DM-2) - mężczyzni powyżej 45 lat (rocznik 1963 i starsi).

Czesław Lang, wicemistrz olimpijski w Moskwy - obecnie główny organizator imprez kolarskich w Polsce, zaprasza do Nałęczowa ludzi mediów z własnymi rowerami, kaskami i dobrym humorem.

Na zwycięzców w poszczególnych kategoriach czekają nagrody: trzy pobyty weekendowe dla dwóch osób (razem 6 osób) - ich fundatorem jest SPA Nałęczów. Specjalny puchar, także fundatorem jest SPA Nałęczów, otrzyma redakcja, która będzie najliczniej reprezentowana w maratonie. Dziennikarze, którzy ukończą maraton - uczestniczyć będą w losowaniu skutera Zumico. Będą także inne nagrody rzeczowe.

 

Noclegami w obiektach na terenie całego Nałęczowa zajmuje się Lokalna Organizacja Turystyczna http://www.naleczow.org.pl/a konkretnie Wiesław Czerniec. Noclegi w Nałęczowie nie są drogie i powinny spełnić oczekiwania ludzi mediów.

W SPA Nałęczów brak miejsc na zbliżający się weekend, ale gdyby się zwolniły to można kontaktować się z Grzegorzem Łożą – kierownikiem marketingu (gloza@uzdrowisko-naleczow.com.pl ).

Informacje o noclegach także pod adresem:http://infocity.pl/mtbmaraton/naleczow_noclegi.asp

 

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL