R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41888302 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Firma Giant ponownie
oficjalnym partnerem Lang Teamu

 

Firma Giant po raz kolejny została Oficjalnym Partnerem Skandia MTB Maraton oraz Bank BPH Grand Prix MTB. Dyrektor Lang Teamu Czesław Lang jest bardzo zadowolony ze współpracy z tak znakomitym partnerem. – Skorzystają na tym uczestnicy zawodów – dodaje Czesław Lang.

Giant przeznaczy na nagrody dla uczestników maratonów Skandii i zawodów XC Bank BPH światowej jakości sprzęt. Współpraca z tak prestiżową firmą świadczy o rozwoju i podnosi rangę zawodów organizowanych przez firmę Lang Team. Obie strony podkreślają, że umowa przynosi wzajemne korzyści. Od ponad trzydziestu lat Giant zajmuje się rozwojem kolarstwa, dla Gianta rower to więcej niż pojazd – to integralny składnik społeczeństwa, przyjaciel i sposób na poznawanie i poszerzanie granic świata. To motto firmy Giant znakomicie wpisuje się w działalność Lang Teamu.


Rama marki Giant dla jednego z zawodników, miał szczęście w losowaniu, Skandia MTB Maraton w Chodzieży - 27 kwietnia 2008.

Zakłady firmy Giant, które zajmują się wyłącznie produkcją rowerów, znajdują się na Tajwanie, w Chinach i w Europie. Efektem niezrównanych doświadczeń firmy oraz zaawansowanych procesów produkcyjnych i technologii jest nie tylko niezwykle wydajna produkcja, ale przede wszystkim najwyższa na świecie jakość rowerów. To zaledwie kilka powodów, dzięki którym firma Giant stała się światowym producentem rowerów najwyższej klasy. Giant wciąż wprowadza nowe technologie i pomysły istotne dla świata sportu i kultury jazdy na rowerze. Bez względu na to, czy mamy do czynienia z całkowicie nową ramą TCR Advanced SL, czy też z rowerami o rewolucyjnym napędzie hybrydowym – nazwa Giant to synonim technologicznych innowacji w całej branży rowerowej. Od chwili rozpoczęcia produkcji ramy po moment, gdy gotowy rower pojawia się w sklepie, kontrola jakości i obsługa klienta firmy Giant nie mają sobie równych. A dzięki wykorzystaniu światowych zasobów Giant doskonali swoje produkty przeznaczone dla wszystkich rowerzystów – dzieci, osób jeżdżących rekreacyjnie i zawodowych kolarzy.

Wśród obecnie dostępnych na rynku rowerów najbogatszy asortyment pochodzi od firmy Giant, która ma wpływ na jakość życia ludzi na całym świecie. Giant nieustannie doskonali rowery, wprowadzając nowe technologie na podstawie przeprowadzanych badań i testów, równocześnie biorąc pod uwagę upodobania i marzenia rowerzystów. I właśnie ta idealna równowaga między przemyślaną produkcją a pasją sprawia, że Giant jest wciąż czołowym producentem w tej branży.

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL