R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 40930056 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-02-21
Samorządowcy na start!

 

I Mistrzostwa Polski w Maratonie MTB
26 kwietnia 2009 w Chodzieży

26 kwietnia w Chodzieży odbędą się I Mistrzostwa Polski Samorządowców w Maratonie MTB. Jego uczestnicy - kobiety i mężczyzni - pokonają dystans 30 kilometrów. Impreza odbędzie się w ramach pierwszej tegorocznej edycji Skandii Maraton Lang Team.

Prawo startu ma osoba, która jest pracownikiem samorządu gminnego, powiatowego, wojewódzkiego lub radnym oraz okaże legitymację samorządowca lub zaświadczenie o pracy w organach samorządowych.

Samorządowcy z całego kraju wystartują o godzinie 11.10 z Rynku Miejskiego w Chodzieży i będą mieli do przejechania dystans 30 kilometrów. Trasa została tak wyznaczona przez organizatorów, by zawodnicy mogli wjechać na Gontyniec (najwyższe wziesienie w okolicach Chodzieży) oraz zobaczyć piękno okolic dwóch jezior - Karczewnik i Strzeleckiego.

W I Mistrzostwach Polski Samorządowców obowiązywać będą trzy kategorie wiekowe: kobiety open, mężczyzni M1 (do 45 roku życia - rocznik 1964 i młodsi) i mężczyzni M2 (powyżej 45 lat - rocznik 1963 i starsi). Zwycięzcami maratonu o tytuł Mistrza Polski Samorządowców w poszczególnych kategoriach zostaną uczestnicy, którzy w najkrótszym czasie pokonają trasę maratonu na dystansie Mini i nie pominą żadnego punktu kontrolnego. Zwycięzcom zostaną wręczone pamiątkowe dyplomy oraz nagrody.

Patronat honorowy nad imprezą objął marszałek województwa wielkopolskiego, wielki fan jazdy na rowerach, Marek Woźniak, także Związek Miast Polskich.

***

Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie na adres organizatora imprezy (firma Lang Team) wypełnionego formularza zgłoszeniowego, wraz z zaznaczoną rubryką „Mistrzostwa Polski Samorządowców”, opublikowanego na stronie internetowej http://www.skandiamaraton.pl/ (zgłoszenie elektroniczne nie jest możliwe na 6 dni przed terminem maratonu) lub dokona osobistego zgłoszenia w Biurze Zawodów w miejscu rozgrywania maratonu (osobna lista startowa).

Każdy zawodnik ma obowiązek opłacić startowe w wysokości 30 złotych.

Każdy zawodnik otrzyma od organizatora imprezy chip. Zarejestruje go i umocuje według otrzymanej instrukcji. W przypadku utraty chipa zawodnik jest zobowiązany do wykupienia duplikatu za kwotę 15 zł.

Każdy zawodnik otrzyma przed startem od organizatora numer startowy. W przypadku utraty numeru startowego organizator wyda jego duplikat za pobraniem opłaty w wysokości 15 zł.

Każdy zawodnik ma obowiązek startu w kasku sztywnym. Musi dysponować własnym rowerem.

Każdy samorządowiec będzie mógł zapisać się do startu w Biurze Zawodów (Rynek Miejski Chodzieży) w sobotę 25 kwietnia w godzinach 16-20 oraz w niedzielę 26 kwietnia od 7.30 do 10.30. 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL