R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 40497547 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2023-10-19
Spotkajmy się na maratonach

 

Szanowni Państwo, Przyjaciele,

Pozwalam sobie tak się do Państwa zwracać, ponieważ poprzez udział w organizowanych przez Skandia Życia wspólnie z LangTeam maratonach rowerowych, dołączyliście do jednej wielkiej rodziny sympatyków kolarstwa i osób preferujących aktywny tryb życia.

Już 26 kwietnia w Chodzieży rozpoczynamy kolejną, trzecią już edycję Skandia Maraton LangTeam. Serdecznie zapraszam do udziału w przygotowanych w tym roku w kolejnych 7. rowerowych imprezach, które - jak miało to miejsce w poprzednich latach - z pewnością dostarczą każdemu uczestnikowi wiele emocji, przyjemności i satysfakcji.


Czesław Lang i Paweł Ziemba. Dwaj przyjaciele trzeci rok z rzędu organizują maratony MTB. W tym roku w pięknych miejscach Polski i ... z atrakcyjnymi nagrodami. Przed rokiem nagrodą główną była Skoda Fabia, w tym roku jeszcze piękniejszy, większy samochód - Mazda 2. 

Z roku na rok obserwujemy coraz większe zainteresowanie naszą imprezą. Fakt ten ma dla mnie osobiście ogromne znaczenie. Startując w maratonach mam okazję jechać obok Was, a możliwość rywalizacji sprawia, że nasze maratony dostarczają mi wiele emocji, które wielokrotnie później wspominam.

Kiedy dwa lata temu, wspólnie z Czesławem Langiem tworzyliśmy pierwszy Maraton, postawiliśmy sobie za cel stworzenie imprezy masowej, dostępnej dla każdego zainteresowanego aktywną formą spędzania wolnego czasu, imprezy na najwyższym poziomie organizacyjnym, która będzie wychodziła naprzeciw oczekiwaniom uczestników. Dlatego zdecydowaliśmy się w tym roku dodać do istniejących dystansów (30, 60, 90 km) jeszcze jeden odcinek 10 km, przygotowany głównie dla osób, które przygodę z rowerem i jazdą w terenie dopiero zaczynają. Chcemy, aby nasza impreza była dla Was okazją przede wszystkim do wspólnego rodzinnego wypoczynku, jak również umożliwiła poznawania nowych okolic i ciekawych tras rowerowych w Polsce.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na trasach tegorocznego Skandia Maraton LangTeam.

Paweł Ziemba
Prezes Zarządu
Skandia Życie TU S.A.


Więcej informacji na: http://www.skandiamaraton.pl/


 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL