R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41878439 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Jechać do Białowieży do... Miejsca Mocy

 

Skandia Maraton Lang Team tym razem w sobotę, 2 maja, na wschodzie Polski, tuż przy granicy z Białorusią. Organizatorzy - Lang Team i Skandia - zapraszają do Białowieży, która debiutuje w roli gospodarza imprez dla pasjonatów rowerów górskich.

Jak zwykle, Czesław Lang i Paweł Ziemba oraz ich ekipy gwarantują wiele emocji, świetną zabawę, nagrody i dobrą pogodę. Zapraszają oni wszystkich, całe rodziny,  gdyż każdy będzie miał gdzie się pościgać.I spędzić w fantastyczny sposób pierwszy weekend maja 2009 w przepięknym miejscu Polski

Podczas poprzedniej edycji w Chodzieży padł rekord – 870 startujących, w Puszczy Białowieskiej musi nas być więcej! Na trasie wielka sensacja – Miejsce Mocy. Na 13,9 km wszystkich tras znajduje się tu drewniana tablica informacyjna oraz rozrzucone spore kamienie. O ile tablica bez wątpienia odnosi się do naszych czasów, o tyle kamienie mają być częścią miejsca kultu prasłowian, w którym poszczególne plemiona pielęgnowały swoje rytuały. Ponoć wybrali oni na te cele właśnie owo miejsce ze względu na pewne magiczne właściwości. A moc się wszystkich rowerzystom przyda.

Czesław Lang, który przejechał tę trasę twierdzi, że „włosy stają dęba”... Puszczy Białowieskiej, po której prowadzi trasa, reklamować w Polsce nie trzeba. Warto jednak wiedzieć, że Puszcza Białowieska kandyduje do miana jedego z siedmiu cudów świata. Wasz głos jest też potrzebny, wystarczy wejść na stronę http://bialowiezaforest.eu/  i zagłosować.

Na mecie czekają fantastyczne nagrody, trwa także wyścig po Mazdę 2. Skandia Maraton Lang Team ma też markę mistrzowską, w Chodzieży odbyły się mistrzostwa samorządowców, a Białowieży o medale w maratonie MTB walczyć będą leśnicy.


Do Białowieży serdecznie zapraszają prezes zarządu Skandii Paweł Ziemba, dyrektor cyklu Czesław Lang oraz burmistrz wójt gminy Albert Waldemar Litwinowicz.


Wszelkie szczegóły na stronie http://www.skandiamaraton.pl/bialowieza.asp

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL