R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41825174 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Prezes Skandii Paweł Ziemba
dziękuje maratończykom MTB

 

Miły akcent w przededniu Święta Niepodległości


Czesław Lang i Paweł Ziemba w latach 2007-2009 zorganizowali wspólnie osiemnaście maratonów MTB.

Warszawa, 10 listopada 2009 r.

Drodzy miłośnicy rowerowego szaleństwa,

SKANDIA MARATON LANGTEAM 2009 – WIELKI FINAŁ, WIELKIE DZIĘKI

Wielki finał Skandia Maraton LangTeam 2009 za nami. Rywalizowaliśmy w 7 miastach: Chodzieży, Białowieży, Bielawie, Nałęczowie, Gdańsku, Olsztynie i Kwidzynie na 4 różnych dystansach (rodzinny, mini, medio i grand fondo). W dniu 3 listopada nastąpiło uroczyste wręczenie nagrody głównej Skandia Maraton LangTeam 2009 – samochodu Mazda2 - Panu Andrzejowi Kaczmarkowi.

Chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim amatorom kolarstwa górskiego, którzy wzięli udział w tegorocznej edycji Skandia Maraton LangTeam. To dzięki Waszej obecności udało nam się stworzyć imprezę, która cieszy się ogromną popularnością i corocznie podwaja liczbę uczestników. W tym roku na starcie naszych maratonów stanęło ponad 5 tysięcy osób!

Dla mnie jako uczestnika wszystkich edycji najważniejszy jest fakt, że impreza ma charakter sportowego święta, do którego się przygotowujemy, na które czekamy, a kiedy nadchodzi dzień kolejnej edycji przyjeżdżamy często z odległych stron Polski, aby rywalizować na trasie, pokonywać własne słabości i rywalizować z innymi miłośnikami dwóch kółek. A atmosfera… atmosfera jest po prostu wspaniała.

A W PRZYSZŁYM ROKU…

Skandia wspólnie z LangTeam zaprasza na czwartą już imprezę z cyklu Skandia Maraton LangTeam. Korzystając z doświadczeń zdobytych przy organizacji Tour de Pologne oraz poprzednich edycji Skandia Maraton LangTeam dołożymy wszelkich starań, aby przyszłoroczna edycja była jeszcze bardziej profesjonalna i dostarczyła zawodnikom i kibicom niezapomnianych emocji i wrażeń sportowych.

Przyjedź, zobacz, wystartuj!
Informacje o Skandia Maraton LangTeam 2010 już wkrótce na stronie: www.skandiamaraton.pl

Jeszcze raz serdecznie dziękuję i zapraszam na kolejny sezon rowerowy ze Skandia Maraton LangTeam.

Paweł Ziemba
Prezes Zarządu Skandia Życie
Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL