R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41831639 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Osiem imprez dla tysięcy ludzi

 

13 kwietnia w Warszawie prezentacja
Skandia Maraton Lang Team

13 kwietnia 2010 o godzinie 13.00 w Warszawie, w siedzibie głównego sponsora, Skandia Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. ul. Cybernetyki 7, odbędzie się uroczysta prezentacja cyklu tegorocznych maratonów Skandia Maraton Lang Team z udziałem sponsorów, przedstawicieli miast-organizatorów oraz dziennikarzy.

Prezes Skandii Paweł Ziemba oraz dyrektor cyklu Czesław Lang mają przyjemność zaprosić wszystkich amatorów kolarstwa na czwartą już imprezę z cyklu Skandia Maraton LangTeam. Zeszłoroczny cykl imprez (było ich siedem z niezapomnianym finałem w Kwidzynie) cieszył się bardzo dużą popularnością.


Marcin Sapa (Lampre) wystartował w roku ubiegłym, 4 października 2009, w Kwidzynie w wielkim finale Skandia Maraton Lang Team.

Organizatorzy mają nadzieję, ze tym razem zawodników i kibiców będzie jeszcze więcej. Dla zawodników przygotowanych zostało 8 tras. W tym roku pojawiły się trzy nowe lokalizacje: Sopot, Białystok i Rzeszów. W programie przewidziane są również znane z poprzedniej edycji Chodzież, Bielawa, Białowieża, Nałęczów i Olsztyn. Trasy są zróżnicowane pod względem trudności, oraz rodzaju nawierzchni, tak więc każdy znajdzie coś dla siebie.

W każdym wyścigu przewidziane są cztery różne dystanse (Rodzinny, Mini, Medio i Grand Fondo), aby każdy mógł dostosować trasę do swoich preferencji i możliwości.

Początek cyklu już 25 kwietnia w gościnnej kolarzom Chodzieży, wielki finał - 26 września w Rzeszowie. Impreza z pewnością dostarczy mnóstwo sportowych wrażeń i emocji, dlatego warto wziąć w niej udział.

Kalendarz Skandia Martaton Lang Team 2010

25.04 - Chodzież
16.05 - Bielawa
23.05 - Białowieża
30.05 - Nałęczów
13.06 - Olsztyn
27.06 - Sopot
12.09 - Białystok
26.09 – Rzeszów

Szczegóły na stronie: www.skandiamaraton.pl

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL