R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41327624 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
16 kwietnia jednak w Chodzieży
odbędzie się pierwsza tegoroczna edycja

 

Siedem imprez Skandia Maraton Lang Team 2011


Tak było 25 kwietnia 2010. Burmistrz Chodzieży Jacek Gursz (w środku), z lewej prezes Skandii Paweł Ziemba, z prawej Francuz Alain Mompert - fan maratonów MTB, wielki przyjaciel Polski i Czesława Langa.

– Zaczynamy jednak w tym roku w Chodzieży, a zatem jak we wszystkich minionych czterech latach - powiedział dzisiaj (10 lutego) Lech Piasecki Wielkopolskiemu Rowerowaniu. – 16 kwietnia 2011 roku inaugurujemy w Wielkopolsce piąty sezon maratonów MTB, które od 2007 roku wspólnie organizują Lang Team i Skandia - dodał znakomity przed laty szosowiec, dziś najbliższy współpracownik Czesława Langa.

W tym roku maratonów MTB Czesława Langa i Skandii odbędzie się siedem. Pierwszy, inauguracyjny właśnie w Chodzieży.

Drugi z kolei zostanie przeprowadzony w miejscu, gdzie kończyć będą jazdę kolarze startujący w 68. Tour de Pologne, czyli w Krakowie. Jego data - 14 maja.

28 maja pasjonaci jazdy na rowerach górskich spotkają się w Nałęczowie, zaś 18 czerwca bracia Robert i Bartosz Banachowie (Mróz Active Jet) będą ścigali się u siebie - czyli w Gdańsku.

Cztery edycje przed wakacjami, trzy po nich. 10 września amatorzy MTB spotkają się w Rzeszowie, tydzień później w Białymstoku. Finał, jak w 2009 roku, odbędzie się w Kwidzynie.

Ważne jest to, że wszystkie tegoroczne edycje odbędą się w soboty. Organizatorzy - Lang Team i Skandia - szykują niespodziankę. Taką będzie jazda parami, która zostanie przeprowadzona w Gdańsku - w niedzielę 19 czerwca.

Skandia Maraton Lang Team 2011

1. 16 kwietnia Chodzież (sobota)
2. 14 maja Kraków (sobota)
3. 28 maja Nałęczów (sobota)
4. 18 czerwca Gdańsk (sobota)
5. 10 września Rzeszów (sobota)
6. 17 września Białystok (sobota)
7. 1 października Kwidzyn (sobota)


 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL