R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41189815 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
Adrian Brzózka najlepszy w Nałęczowie

 

Trzecia edycja Skandia Maraton Lang Team


Adrian Brzózka (JBG-2 Professional Team) w sobotę wygrał w Nałęczowie rywalizację profesjonalistów na dystansie Grand Fondo. I tym samym powtórzył swój sukces sprzed dwóch tygodni z Krakowa.

W Nałęczowie odbyła się w sobotę (28 maja) druga runda rywalizacji w Pucharze Polski Skandia w Maratonie MTB. Na najdłuższym dystansie Grand Fondo rywalizowali zawodnicy licencjonowani. Tak, jak przed dwoma tygodniami w Krakowie, najlepszy okazał się Adrian Brzózka.


Drugie miejsce zajął Andrzej Kaiser (Corratec Team), trzecie Radosław Tecław (Corratec Team).


Andrzej Kaiser (od lewej), Adrian Brzózka i Radosław Tecław.

Wyścig w Nałęczowie był drugą edycją Pucharu Polski Skandia Maraton Lang Team. Przebieg był podobny do tego w Krakowie, gdyż w głównych rolach wystąpili Adrian Brzózka(JBG-2) oraz Andrzej Kaiser (Corratec Team). Wygrał ponownie Brzózka. O ogromnym pechu może mówić Kaiser, który złapał gumę na około 10 kilometrów przed metą, jednak dzięki pomocy innego rowerzysty, który użyczył mu koła zajął drugie miejsce meldując się tuż za zwycięzcą. Trzecie miejsce zajął Radosław Tecław (Corratec Team).

Oprócz zawodników licencjonowanych tradycyjnie na trasie zobaczyliśmy amatorów. Najlepszym z nich był Paweł Bober (Corratec Team), który pokonał Pawła Niechwiedowicza (PTR Dojlidy Białystok) i Przemysława Kozę (CST Puławy).

Kolejny raz szans rywalkom nie dała Agnieszka Gulczyńska, która trasę ponad 90 kilometrów pokonała o blisko 10 minut szybciej niż Agnieszka Zych (BSA Pro Tour) i o ponad 20 minut niż trzecia Olga Niewiarowska (Kross Racing Team).

 

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL