R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 40508542 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2023-10-19
Propagować zdrowy tryb życia

 

Rozmowa z Władysławem Kołomańskim

Tuż przed startem pierwszej edycji Bank BPH Grand Prix MTB w Szczawnie-Zdroju rozmawiamy z przedstawicielem głównego sponsora, dyrektorem Departamentu Public Relations Banku BPH Władysławem Kołomańskim.


Anna Szafraniec, Magda Sadłecka i Maja Włoszczowska na imprezach Czesława Langa stały się zawodniczkami światowego formatu w kolarstwie górskim.

– Dlaczego Bank BPH zdecydował się zostać sponsorem cyklu Bank BPH Grand Prix w kolarstwie górskim?

– W dzisiejszym zabieganym świecie niezwykle ważny jest wypoczynek. Istotne przy tym jest, by ten wypoczynek był aktywny a tym samym służył utrzymaniu dobrego stanu zdrowia. Rywalizacja sportowa to współzawodnictwo, zwycięstwo i zasady fair play. Są to postawy potrzebne nie tylko w działalności zawodowej, ale i w życiu prywatnym. Zależy nam na popularyzacji takiego podejścia do życia. Rower - dostępny dla każdego - zapewnia szerokie możliwości uprawiania aktywnego wypoczynku, turystyki i sportu. Bank BPH w ramach propagowania sportu, zdrowego trybu życia i relaksu pragnie angażować do sportu i turystyki rowerowej najszersze kręgi społeczeństwa – dzieci, młodzież, dorosłych, pracowników i klientów oraz inwestorów. W tym roku Bank zaangażował się jako Sponsor Tytularny we wspieranie Bank BPH Grand Prix MTB. O wysokiej randze tej imprezy sportowej świadczy udział światowej czołówki kolarzy górskich. Cieszy nas, że wspierając to wyjątkowe wydarzenie sportowe przyczyniamy się do popularyzacji zdrowego trybu życia wśród społeczeństwa. 

– Jak kierownictwo Banku BPH ocenia dotychczasową współpracę z Lang Teamem, choćby podczas Tour de Pologne?

– Lang Team jest partnerem wiarygodnym i profesjonalnym. Od lat organizuje zawody kolarskie o najwyższej randze. Z satysfakcją mogę podkreślić, że nasza współpraca z Lang Teamem rozwija się coraz lepiej, a jej rezultaty są widoczne nie tylko dla miłośników kolarstwa. O efektach naszego współdziałania świadczą imprezy tej rangi, co Tour de Pologne, który przed dwoma laty - po długiej przerwie powrócił do Warszawy. Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć inaugurację sezonu rowerowego 2007, która odbyła się w Warszawie. Obecnie objęliśmy patronatem cztery edycje Bank BPH Grand Prix MTB. Jesteśmy przekonani, że najbardziej prestiżowe zawody w kolarstwie górskim wypadną doskonale, co jest szczególnie ważne w tym roku, zważywszy na przygotowania naszej reprezentacji MTB do olimpiady w Pekinie.


Marek Galiński, najwybitniejszy polski kolarz górski, uczestniczył w trzech Igrzyskach Olimpijskich: Atlancie, Sydney i Atenach. I zapewne myśli on o starcie w Pekinie.

– Jak będzie wyglądało zaangażowanie Banku podczas samych zawodów Bank BPH Grand Prix MTB? Jakie cele chce Bank osiągnąć?

– Chcemy zachęcać do udziału we wspieranych przez Bank przedsięwzięciach jak największe grono naszych intreresariuszy - klientów, pracowników, inwestorów. Czynimy wysiłki, by mogli oni aktywnie brać udział we wspieranych przez nas projektach. Stąd obecność drużyny pracowników Banku BPH w towarzyszących wyścigom Bank BPH Grand Prix MTB maratonach kolarskich. Chcemy pokazać w praktyce, że propagowanie zdrowego trybu życia to nie puste hasła i zachęcić najszersze kręgi społeczeństwa do tego przyjemnego sportu, będącego coraz bardziej powszechną formą wypoczynku. Ponadto mamy nadzieję, że wyłoniona po zawodach reprezentacja kraju sięgnie po najwyższy laur olimpijski w Pekinie. Będzie to także nasz wkład w występy polskich sportowców na igrzyskach.

Materiał prasowy firmy Lang Team

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL