R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41624984 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
15 kwietnia w Warszawie
prezentacja Lang Team Grand Prix MTB

 

Cztery imprezy XC w roku 2009

15 kwietnia 2009 roku o godzinie 13.00 w salach konferencyjnych Hotelu Marriott w Warszawie odbędzie się oficjalna prezentacja serii wyścigów Lang Team Grand Prix MTB.

Już po raz czternasty kolarze górscy, nie tylko z Polski, będą mieli szansę rywalizować ze sobą w wyścigach zaliczanych do cyklu Grand Prix MTB, których organizatorem jest firma Lang Team.


Tak wygląda logo cyklu, w którym ścigać się będą Maja Włoszczowska, Aleksandra Dawidowicz, Anna Szafraniec, Magda Sadłecka, Marek Galiński i najlepsi Wielkopolanie - Weronika Rybarczyk, Oskar Pluciński, Łucja Pietrzak i Rafał Stanisławski.

Podczas prezentacji imprezy obecna będzie nasza najlepsza reprezentantka MTB, srebrna medalistka Igrzysk Olimpijskich w Pekinie Maja Włoszczowska, która wielokrotnie stawała na najwyższym stopniu podium wyścigów GP MTB.

Tegoroczna edycja cyklu Lang Team Grand Prix MTB przewiduje cztery wyścigi, z których pierwszy rozegrany zostanie trzy dni po oficjalnej prezentacji imprezy, 18 kwietnia w Szczawnie Zdroju. Pozostałe trzy edycje to: Bielawa (16 maja), Nałęczów (30 maja) i Gdańsk (6 czerwca).

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL