R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 40955430 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-02-22
196 kilometrów w jeden dzień

 

Propozycja na przedostatni dzień października

 
Tegoroczna jesień w Wielkopolsce jest pełna urody.

Michał Wiktor, dyrektor Parku Wodnego Octopus w Suchym Lesie, od lat jest fanem jazdy na rowerze. Ma za sobą wiele długodystansowych przejazdów, starty w maratonach MTB.

Jako człowiek nawykły zawodowo do organizowania imprez sportowo-rekreacyjnych, Michał Wiktor przymierza się do przejechania w ciągu jednego dnia północnego odcinka Transwielkopolskiej Trasy Rowerowej, czyli 196 kilometrów na trasie Okonek - Poznań. I to nie sam a z kolegami. Będzie to przyjacielsko-turystyczne zakończenie sezonu rowerowego w Wielkopolsce. I zarazem świetna okazja do wspólnej integracji na dwóch kółkach. Planowany termin przejazdu - to 30.10.2011.

 

Prognozy długoterminowe zapowiadają słoneczną pogodę i temperaturę w okolicach 10 stopni Celsjusza. Zbiórka wszystkich chętnych wcześnie rano na Dworcu Głównym PKP w Poznaniu i wyjazd pociągiem o godzinie 5.36 do Okonka, stamtąd zaś powrót do Grodu Przemysła na rowerze.

Zapisy i szczegółowe, uaktualniane na bieżąco informacje dostępne są na stronie: www.gpbiketeam.blogspot.com

Gdyby jednak warunki atmosferyczne w dniu 30 października w sposób dramatyczny się pogorszyły, to Michał Wiktor i jego koledzy z ekipy Great Poland Bike Team zastrzegają sobie prawo do ... odwołania przejazdu.
  

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL