R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41335445 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
Rowery Colnago i Bianchi w sercu Jeżyc

 

W sobotę warto zajrzeć na Poznańską 58A


Rower Colnago C60 jest flagowym produktem włoskiej firmy.
Fot. Piotr Kurek

Wiele fabryk rowerów powstaje i znika po latach, ale jest taka jedna, która istnieje już 60 lat i ciągle tworzy coś nowego, zadziwiając jakością swej produkcji innych producentów i kolarzy. To Colnago, włoska firma z Cambiago pod Mediolanem.

Któż nie pedałował na stalowych a później karbonowych rowerach Colnago, szosowych oczywiście. Belg Eddy Mercx, kolarz wszech czasów, otwiera listę ponad 40. mistrzów świata i kilkunastu olimpijskich, są na niej Polak Lech Piasecki i Włoch Giuseppe Saroni.

I choć w ostatnich dwudziestu latach na świecie przybyło wiele nowych marek, to Colnago nadal ma swych fanów - nie tylko wśród szosowców starszego pokolenia. Także w Polsce. Panerai Replica

– Jesienią ubiegłego roku pojechałem do Włoch, do firmy Colnago. Spotkałem się tam z Ernesto Colnago, twórcą firmy i jej szefem, żywą legendą światowego kolarstwa. Dzięki Czesławowi Langowi, serdecznie dziękuję mu za dobre słowa i rekomendację, nawiązałem współpracę z Colnago - mówi Marian Paździor z Poznania, związany z kolarstwem od pół wieku jako zawodnik, producent piast do kół oraz wsporników do siodła i kierownicy rowerów wyścigowych oraz wielokrotny mechanik wozu neutralnego na Wyścigu Pokoju.

– W najbliższą sobotę, 10 października, w Poznaniu przy ulicy Poznańskiej 58A, w sercu Jeżyc, w miejscu ważnym dla wielkopolskiego kolarstwa przez pięć godzin - od 10 do 15 - można będzie zobaczyć, dotknąć i kupić rowery Colnago i Bianchi. I te z górnej półki, jak i te przeznaczone dla mniej zaawansowanych cyklistów.

Dwaj panowie Marianowie - Faryniarz i Paździor - zapraszają w najbliższą sobotę na ulicę Poznańską, pod numer 58A, gdzie przez lata spotykali się kolarze na rozmowy i wspominki, gdzie naprawiano rowery, i gdzie teraz będzie można nabyć rowery wysokiej klasy. Włoskie Colnago i włoskie Bianchi.

  

corum replica watches Chopard Replica Watches Breitling Avenger Replica Panerai Luminor GMT Replica

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL