R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 40482410 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2023-10-19
Rajd rowerowy na trasie Poznań - Tulce

 

Wiosna kolarska Tulce 2009

W najbliższą sobotę (16 maja) odbędzie się rajd rowerowy, którego metę zlokalizowano w miejscowości Tulce pod Poznaniem.

Jeśli ktoś zamierza jechać w grupie, winien zjawić się na starcie na poznańskiej Śródce, skąd rowerzyści pojadą ścieżkami obok Jeziora Maltańskiego, przez Kobylepole, Darzybór i Garby, by po pokonaniu 20 kilometrów zjawić się w Tulcach na mecie (miejscowe Sanktuarium Maryjne). Start ze Środki o godzinie 8.45. Można też dojechać indywidualnie na metę, gdzie rozegrane zostaną konkursy rekreacyjno-sportowe z nagrodami.

Zgłoszenia przyjmuje telefonicznie, najlepiej w godzinach wieczornych, Maria Mann pod numerem telefonu 061/84 -753 - 43. Wpisowe wynosi 4 złote od osoby. Opłatę można uiścić na mecie rajdu.

Organizatorami rajdu są: Rada Osiedla Poznań-Jeżyce oraz Wielkopolska Komisja Turystyki Kolarskiej PTTK przy wspólracy Departamentu Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, Klubu Tyrystyki Rowerowej "SIGMA" z Poznania oraz parafii pod wezwaniem Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Tulcach.
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL