R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41308740 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
No to jazda do Nowatexu

 

300 rowerzystów grających na bębnach to widok z pewnością niecodzienny. Czy możliwy? Wszystko wskazuje na to, że tak. Warsztaty poprowadzone przez członków zespołu Djembe Planet z Piły oraz wspólny koncert z udziałem rowerzystów to punkt kulminacyjny letniego rajdu Radia Merkury i „Rowertouru” pod hasłem „No to jazda do Nowatexu”.

Rajd odbędzie się już w niedzielę, 5 lipca. Tym razem, o godzinie 10 rowerzyści wyruszą spod mostu Królowej Jadwigi i zatrzymując się nad Jeziorem Góreckim, w Muzeum Wielkopolskiego Parku Narodowego, dojadą do pobliskiego Puszczykowa, gdzie gościć ich będzie firma BCM Nowatex, producent profesjonalnej odzieży rowerowej. Zapisy na rajd prowadziło Radio Merkury i mimo wakacji, w ciągu tygodnia udało się skompletować uczestników.

Trasa z Poznania do Puszczykowa i z powrotem do Poznania liczyć będzie około 40 kilometrów. Tym razem bikerów poprowadzi Ewa Nowaczyk, współpracownik magazynu „Rowertour” i jednocześnie animatorka Akademickiego Klubu Turystyki Rowerowej „Cyklista”. To właśnie członkowie klubu w charakterystycznych odblaskowych kamizelkach, czuwać będą nad bezpieczeństwem rajdu.

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL