R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41878380 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Kacper Szczepaniak przyjeżdża do Dolska
na kolarskie wyścigi przelajowe

 

W najbliższą niedzielę finałowa edycja
imprezy CycloCross Wielkopolska 2010

W najbliższą niedzielę (28 lutego 2010) w Dolsku odbędą się otwarte mistrzostwa tego miasta w kolarstwie przełajowym. Impreza odbywa się w ramach cyklu CycloCross Wielkopolska 2010 i będzie jego wielkim finałem. Wystartuje w nim tegoroczny wicemistrz świata w kolarstwie przełajowym w kategorii U23 Kacper Szczepaniak.

W imprezie mogą startować juniorzy (1992 i młodsi), juniorki, kobiety i mężczyzni oraz mastersi. Zawody zostaną rozegrane w konkurencji: kolarski wyścig przełajowy ze startu wspólnego.


21 lutego w Gnieźnie ładną walkę stoczyli w wyścigu elity Radek Lonka (32) i Sebastian Swat.
Fot. Mateusz Góralczyk

Impreza odbędzie się na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dolsku (ul. Kościańska 8), pierwszy wyścig o godzinie 11.00. Biuro zawodów przyjmuje zgłoszenia od godziny 9, najpóźniej na pół godziny przed startem danej kategorii wiekowej. Kobiety i juniorzy nie ponoszą opłaty startowej, natomiast zawodnicy elity i mastersi uiszczają ją w wysokości 20 złotych.

Zawodnicy będą zmagać się na rundach o długości 1500 metrów każda. Wszystkie kategorie wiekowe startują na rowerach dowolnych. Pięciu pierwszych zawodników w każdej kategorii otrzyma puchary, statuetki i dyplomy.

Organizatorem imprezy jest Urząd Miasta i Gminy Dolsk oraz Wielkopolska Liga Masters. Regulamin niedzielnej imprezy na stronie internetowej http://www.gogolmtb.pl.

Panerai Replica Watches
Program zawodów
- start kategorii junior - 11.00 (dystans:czas lidera 40 min. + runda)
- start kategorii kobiety open - 11.00 (dystans: czas lidera 40 min. + runda)
- start ketegorii elita - 12.00 (dystans: czas lidera 50 min. + runda)
- start kategorii masters open - 13.15 (dystans: czas lidera 40 min. + runda)
- dekoracja zwycięzców około godziny 15.00


Amatorzy ścigania się w kolarskich przełajach z terenu Wielkopolski mają w tym miesiącu niepowtarzalną okazję rywalizować ze sobą w trzech imprezach. Pierwsza z nich odbyła się w niedzielę 7 lutego na terenie ośrodka TKKF w Poznaniu. W niedzielę 21 lutego taka okazja nadarzyła w Gnieźnie, finał całego cyklu zaplanowano na 28 lutego w Dolsku. Honorowym patronem całego przedsięwzięcia jest trener kadry narodowej polskich przełajowców Jan Antkowiak.

Swój udział w Dolsku zapowiedział tegoroczny wicemistrz świata w kolarstwie przełajowym w kategorii U23 Kacper Szczepaniak. Dla zawodników z Wielkopolski będzie to znakomita okazja, by rywalizować z bardzo utalentowanym zawodnikiem polskiej reprezentacji, który na niedzielne zawody przyjeżdża w asyście ojca Kazimierza Szczepaniaka. 

 

iwc replica watches Chopard Replica Watches Rolex DateJust Replica mido replica watches

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL