R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41878385 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Cezary Zamana zaprasza do Karczewa

 

Start w niedzielę o godzinie dziesiątej

Jutro (7 marca) w Karczewie i okolicach odbędzie się druga edycja rowerowych zmagań o nazwie Northtec MTB Zimą. Główny organizator całego cyklu (trzy imprezy) Cezary Zamana zaprasza na sportową rywalizację w marcowych warunkach.

Znający przełajową przeszłość Cezarego Zamany uczestnicy Mazovii mogą w pełni zaufać jego doświadczeniu w przygotowaniu trasy i bezpośredniego zaplecza maratonu. Zimowe ściganie to wielkie wyzwanie, któremu organizatorzy Northtec MTB Zimą po raz kolejny pragną sprostać.

Rolex Replica Watches www.iswwatches.com

 

Przygotowania trasy rozpoczynają się na kilka dni przed maratonem. Ściganie zaplanowano na terenach leśnych, by uniknąć typowego zimą wychłodzenia z powodu wiatru. Zwiększono także liczbę osób odpowiedzialnych za zabezpieczenie trasy. Biuro zawodów usytuowane będzie bezpośrednio przy starcie, a na bufetach na uczestników czekać będą ciepłe napoje izotoniczne. Będzie oczywiście także ciepłe zaplecze, prysznice i posiłek regeneracyjny. Przy takiej organizacji można być spokojnym o dalszy rozwój zimowego ścigania, a przekazywane sobie przez uczestników informacje na pewno przyciągną na start kolejne osoby. Organizacja zimowego, dosyć ekstremalnego w końcu cyklu, to odpowiedź organizatorów na wyrażane przez uczestników Mazovii zapotrzebowanie na częstszy kontakt z tymi, którzy podzielają pasję do jazdy nawet w trudnych, zimowych warunkach. Obecność w peletonie Cezarego Zamany pozwala mu na dokładne wyczucie potrzeb i tęsknot maratończyków.

Drugi etap rozgrywany będzie w Karczewie w najbliższą niedzielę 7 marca. Start ze względu na warunki pogodowe organizatorzy przesunęli na godzinę 10.00.

Biuro zawodów w Karczewie było czynne w sobotę w godz. 12.00-16.00 w Hali Sportowej, skrzyżowanie ulic Westerplatte i Otwockiej, oraz w niedzielę przed startem w godz. 8.00-9.30.

Tym razem uczestnicy mają do wyboru trzy dystanse, jednak dwa z nich są nieco dłuższe niż na pierwszej edycji w Mrozach.. Dystans Mega to 45 km, Fit - 25 km i dla najmłodszych Hobby - 7 km.

Szczegółowe informacje na stronie www. mazoviamtb.pl.

Best Replica Watches https://www.rw-forum.com

 
 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL