R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41572469 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Region Trentino czeka na Polaków

 

Specjalna oferta dla rowerzystów

14 marca w Hotelu InterContinental w Warszawie odbyła się konferencja prasowa mająca na celu prezentację systemu terytorialnego Trentino-Dolomity wraz ze specyfikacją oferty turystycznej na najbliższy sezon letni. W spotkaniu udział wzięli międy innymi ambasador Włoch - Aldo Mantovani, były prezydent RP Lech Wałęsa oraz Czesław Lang - dyrektor generalny firmy Lang Team.

Spotkanie rozpoczęło się od przemówienia Tiziano Mellariniego - prezesa Trentino Marketing SPA oraz Maurizio Rossiniego - dyrektora Działu Marketingu w Trentino Marketing. Przybliżyli oni ofertę turystyczną regionu Trentino na rozpoczynający się sezon letni.

Region Trentino co roku przyjmuje ponad 4,5 miliona turystów, których przyciąga możliwość podróżowania pomiędzy Alpami i Morzem Śródziemnym, a także środowisko naturalne o urodzie nieporównywalnej z niczym innym. Jest to idealne miejsce dla każdego, kto kocha aktywne spędzanie wolnego czasu. Alpinizm, wspinaczki, a także nordic walking, dla tych, którzy kochają nieco lżejsze sporty.

Trentino to również idealne miejsce dla rowerzystów. W przygotowanie rowerowej oferty turystycznej zostały zaangażowane miejscowe hotele, oferując nie tylko nocleg, ale i miejsce do przechowywania, serwisowania i czyszczenia rowerów czy też ich wynajmu. Wszystko dzięki regionalnemu projektowiTrentino Bike, który stymuluje dalszy rozwój rowerowej infrastruktury. Na miłośników dwóch kółek czeka wiele kilometrów ścieżek rowerowych o różnym stopniu trudności.

Na spragnionych wodnych szaleństw czeka żeglarstwo, windsurfing na największych jeziorach, rafting czy spływy kajakowe w krystalicznie czystych potokach. Wszystkie atrakcje zaprezentowane są w oprawie wielkich eventów sportowych.

Niepowtarzalne piękno przyrody oraz nowoczesna infrastruktura sprawiły, że Dolomity wpisane zostały na Listę Światowego dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego Ludzkości UNESCO.

Region Trentino prowadzi aktywne kampanie marketingowo-informacyjne na rynku Polskim. Chęć odwiedzania jednego z najpiękniejszych zakątków na świecie, oraz niepowtarzalna bogatość oferty sprawia, że jest to miejsce, do którego przybywają osoby spragnione sportowych wrażeń, całe rodziny, a także osoby starsze.

W ubiegłym roku Trentino rozpoczęło współpracę z firmą Lang Team przy wyścigu Tour de Pologne. W tym roku działania zostaną rozszerzone o imprezę Skandia Maraton Lang Team, dzięki czemu oferta turystyczna Trentino dotrze do jeszcze większej rzeszy osób, dla których aktywny wypoczynek to sposób na życie.
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL