R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 40955968 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-02-22
To będzie jazda w pięknej okolicy

 

W najbliższą niedzielę III Mosiński Rajd Rowerowy

Krąg Instruktorski TWA Elita, Ośrodek Sportu i Rekreacji, Urząd Miejski w Mosinie zapraszają miłośników turystyki rowerowej do udziału w trzeciej już edycji Mosińskiego Rajdu Rowerowego, który odbędzie się w niedzielę 17 kwietnia 2011 roku. Jego uczestnicy przejadą około 25 kilometrów - z Mosiny do Rogalina przez malownicze tereny Rogalińskiego Parku Krajobrazowego.

W rajdzie mogą wziąć udział amatorzy aktywnych form wypoczynku, rodziny, grupy zorganizowane, turyści indywidualni, osoby niepełnoletnie wyłącznie pod opieką rodziców lub opiekunów.

Organizatorzy serdecznie zapraszają mieszkańców sąsiednich gmin: Kórnika, Stęszewa, Komornik, Czempinia i Brodnicy oraz Puszczykowa, Lubonia i Poznania. www.joinwatch.me

Trasa rajdu, pokrywa się ze szlakiem rowerowym znanym pod nazwą "Rowerowy Szlak Warty", który biegnie z Mosiny przez Rogalinek, Rogalin, Świątniki do Radzewic. Trasa rajdu prowadzi przez malownicze tereny Rogalińskiego Parku Krajobrazowego. Meta rajdu znajdować się będzie na boisku Gimnazjum w Rogalinie.

Zbiórka uczestników o godzinie 10 na boisku Szkoły Podstawowej, przy hali sportowej OSiR w Mosinie, ul Szkolna 1. Zorganizowane tam biuro rajdu czynne będzie w godzinach od 9.30 do 10. Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma przed startem mapkę z opisem trasy oraz okolicznościową plakietkę.

Na mecie w Rogalinie zweryfikowani uczestnicy otrzymają ciepły i zdrowy posiłek regeneracyjny. Na zwyciezców w poszczególnych konkursach czekają drobne nagrody.

Opłata startowa wynosi 5 złotych od osoby. Wpłata wpisowego w dniu rajdu, na starcie.

Uczestnicy rajdu wracają do domu we własnym zakresie! Zgłoszenie na rajd: osir@mosina.wokiss.pl, przedszkole4mosina@wp.pl lub tel. 691742102.

Regulamin i  zgłoszenie na rajd do pobrania na stronach:
www.mosina.pl, www.osirmosina.pl, www.twaelita.org

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL