R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41867665 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Testowanie trasy
przyszłorocznego maratonu MTB

 

Wielkanocny przejazd po Puszczy Zielonka


Ponad tysiąc osób wystartowało w tegorocznym, 10 kwietnia 2011, maratonie MTB po Puszczy Zielonka. Trasę przyszłorocznych zmagań będzie można poznać w wielkanocny poniedziałek.

Roger Dubuis Replica


W wielkanocny poniedziałek pasjonaci MTB z Poznania i okolic spotykają się w Murowanej Goślinie, skąd ruszą w drogę, by zapoznać się z trasą (niecałą) przyszłorocznego maratonu MTB po Puszczy Zielonka. Miejsce zbiórki od lat jest niezmienne: Nowy Rynek (Zielone Wzgórza), godzina wyjazdu - 11.

Organizatorem sympatycznego rajdu "O jajeczko" jest Wojciech Gogolewski - prezes ogniska TKKF "Pałuki" z Wagrowca, główny animator imprez rowerowych w Wielkopolsce: od dziewięciu lat zawodów XC, od trzech maratonów MTB i od dwóch lat wyścigów szosowych.

Synoptycy twierdzą, że w poniedziałek 25 kwietnia będzie ładna pogoda: nic zatem zapewne nie stanie na przeszkodzie, by zjawić się tam, gdzie 10 kwietnia 2011 ruszali na trasę maratończycy MTB - Bartosz Banach, Andrzej Kaiser i jeszcze tysiąc innych.

Autor Wielkopolskiego Rowerowania weźmie udział w rajdzie "O jajeczko", by opisać i sfotografować miejsca, gdzie w roku przyszłym ścigać się będą profesjonaliści i amatorzy w siódmej już edycji maratonu MTB pod parasolem Grzegorza Golonko, władz Murowanej Gośliny i Wojciecha Gogolewskiego.
 

 

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL