R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41572909 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Mateusz Łangowski świetnie się
ściga i ... filmuje wyścigi kolarzy górskich

 

Zawody XC we Wrześni są już do obejrzenia

 
Przed startem mastersów. Jan Zozuliński (703), Mateusz Łangowski (507), Radosław Lonka (533) i Roman Kołodziejczyk (610). Mateusz Łangowski ma kamerę na kasku i filmuje rywalizacje panów po trzydziestym roku życia. Września, 2 października 2011.

Mateusz Łangowski, gorzowianin, jest kolarskim mastersem. Ściga się od lat. I to z powodzeniem. Przed rokiem na podpoznańskiej Dziewiczej Górze wywalczył tytuł mistrza Wielkopolski w kolarstwie górskim. W niedzielę 18 września 2011 sukces powtórzył. W minioną niedzielę wystartował w przedostatniej edycji Pucharu Wielkopolski - Thule Cup 2011 we Wrześni.

2 pażdziernika na wrzesińskiej ulicy Działkowców sympatyczny gorzowianin ścigał sie dwukrotnie. Raz jako masters, raz jako zawodnik elity. W tym drugim wyścigu był bardziej pasjonatem filmowania jazdy niż sportowej rywalizacji.

Mateusz Łangowski był w niedzielę na starcie jednym z prawie pięćdziesięciu mastersów. Ten informatyk wysokiej klasy, pracuje w gorzowskim Urzędzie Miasta, założył na swój kask kamerę. I zarejestrował jak ścigali się mastersi. To uczynił najpierw, później rejestrował wyścig elity i juniorów. Powiem krótko: trzy jego filmy z Wrześni robią wrażenie.

Zapraszam do obejrzenia filmowego zapisu z Wrześni:
http://www.youtube.com/playlist?list=PLA02182E14BCC5155 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL