R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41625632 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Sympatyczna Gala Kolarska w Jarocinie

 

Aleksandra Dawidowicz w roli gościa specjalnego

W piątek 4 grudnia w Jarocinie - restauracja FIESTA - odbyła się Gala Kolarska, zorganizowana przez miejscowy Uczniowski Klub Sportowy Trójka. Uczestniczyła w niej zawodniczka CCC Polkowice Aleksandra Dawidowicz - mistrzyni świata w kolarstwie górskim w kategorii U23 i zarazem tegoroczna mistrzyni Europy, także zwyciężczyzni w Pucharze Świata 2009.


Aleksandra Dawidowicz była w piątek 4 grudnia gościem specjalnym Gali Kolarskiej w Jarocinie i otrzymała z rąk trenera Szymona Gruchalskiego upominek.

Spotkanie było podsumowaniem roku sportowego 2009, jak również prezentacją grupy UKS Trójka na sezon 2010. Przedstawieni zostali partnerzy klubu na nowy sezon, nowe stroje, nowi zawodnicy, a świadkami tego byli reprezentanci władz miasta (wiceburmistrz Robert Kaźmierczak) i powiatu jarocińskiego (wicestartosta Przemysław Musielak), przedstawiciele firm partnerskich, przedstawiciele innych, zaprzyjaźnionych klubów sportowych: taekwondo, judo, pływanie, piłka nożna, siatkówka, tenis, jak również przedstawiciele mediów. Nie zabrakło dyrektor Zespołu Szkół nr 3 w Jarocinie (ul. Wrocławska 168) Marii Sobczak, jak również głównego organizatora imprez MTB w Wielkopolsce - Wojciecha Gogolewskiego, prezesa ogniska TKKF "Pałuki" z Wągrowca.

Organizatorzy jarocińskiej Gali Kolarskiej przygotowali wiele niespodzianek. Uczestniczyła w niej mistrzyni świata w kolarstwie górskim w kategorii U23 i zarazem tegoroczna mistrzyni Europy Aleksandra Dawidowicz, zawodniczka CCC Polkowice, która przed laty rozpoczynała swą przygodę z rowerem w Koźminiance Koźminek. Nie zabrakło również innych znakomitości kolarstwa - Dariusz Wojciechowski był w 1996 roku szosowym mistrzem Polski, zaś w tym roku pełnił funkcję dyrektora kolarskich mistrzostw Polski, które w trzeciej dekadzie czerwca odbyły się w trójkącie miast: Borek Wielkopolski, Śrem i Dolsk.

W trakcie Gali Kolarskiej, dzięki współpracy z MM STUDIO, zaprezentowane zostały filmy z udziałem zawodników UKS Trójka Jarocin, będące videoprezentacją startów rejestrowanych przez Krzysztofa Rybarczyka w ciągu całego sezonu, zarówno w kraju, jak również w Europie podczas zawodów Pucharu Świata i mistrzostw kontynentu z udziałem Weroniki Rybarczyk.
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL