R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 40529729 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2023-10-19
Kolarze górscy jadą do Złotowa

 

W niedzielę 9 maja trzecia edycja
Pucharu Wielkopolski - Thule Cup 2010

W najbliższą niedzielę, 9 maja, w Złotowie odbędzie sie kolejne edycja, już trzecia, zawodów kolarzy górskich w ramach Pucharu Wielkopolski - Thule Cup 2010. O miano najlepszych w zawodach XC rywalizować będą zawodniczki i zawodnicy - od kategorii żak do masters.

Zawody w Złotowie odbędą się w miejscu dobrze znanym pasjonatom MTB: na terenach leśnych nad Jeziorem Miejskim i rzeką Głomią. Biuro zawodów rozpocznie pracę o godzinie 9, pierwszy wyścig o godzinie 11.00. Jako ostatni (godzina 15) wystartują zawodnicy elity mężczyn i juniorzy.

Start i meta w Złotowie znajdować się będą przy amfiteatrze (ul. Partyzantów). Organizatorzy zapraszają także do sportowej rywalizacji dzieci do lat dziesięciu oraz superamatorów.

Imprez w ramach Pucharu Wielkopolski - Thule Cup 2010 będzie aż dziewięć. Dwie - w Puszczykowie i Gnieźnie - już za nami. Niedzielna w Złotowie będzie trzecią z kolei, następne odbędą się nie tylko w Wielkopolsce: Oborniki (30 maja), Chodzież (20 czerwca), Połczyn-Zdrój (10 lipca), Jarocin (21 sierpnia), Dziewicza Góra (29 sierpnia) i Września (9 października).

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL