R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41888464 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Zaczynamy sezon w Gnieźnie

 

3 kwietnia Puchar Wielkopolski - Thule Cup 2011

Tegoroczny sezon kolarski w Wielkopolsce zaczynamy w Gnieźnie zawodami XC w ramach Pucharu Wielkopolski - Thule Cup 2011. Odbędą się one 3 kwietnia w miejscu, gdzie amatorzy MTB ścigali się przed rokiem, także w innych poprzednich latach.

Pierwsza edycja Thule Cup 2011 w Gnieźnie, nie w Puszczykowie. Datę tę ujawnił we wtorek publicznie w Gnieźnie, podczas Gali Rowerowej, prezes ogniska TKKF "Pałuki" z Wągrowca Wojciech Gogolewski - główny organizator imprez kolarskich w naszym regionie.


Gnieźnieńscy fani MTB podczas dzisiejszej Gali Rowerowej.

Pan Wojciech Gogolewski wraz działaczami Gnieźnieńskiego Klubu Kolarstwa Górskiego zaprasza także do pierwszej stolicy Polski jeszcze dwa razy na inne ważne imprezy: 15 maja odbędą się tutaj kolarskie zawody szosowe, zaś 22 maja maraton na rowerach górskich - będący zarazem Mistrzostwami Wielkopolski w maratonach MTB.


Wojciech Gogolewski organizuje w 2011 trzy cykle imprez w Wielkopolsce: zawody XC, wyścigi szosowe i maratony MTB. Pomagać mu będą lokalnie samorządy oraz Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego z marszałkiem Markiem Woźniakiem na czele.

Pełny kalendarz imprez rowerowych 2011 roku w Wielkopolsce zostanie zaprezentowany w lutym podczas Balu Kolarza w Puszczykowie. 

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL