R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41900525 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-07-25
3 kwietnia w Gnieźnie pierwsze
wielkopolskie zawody XC

 

Prywatka kolarzy i prezentacja
kalendarza imprez 2011 roku

W minioną sobotę w Puszczykowie odbyła się tradycyjna impreza integracyjna wielkopolskiego środowiska kolarzy górskich. Tym razem nie był to bal, a prywatka. W Ośrodku Rehabilitacyjno-Wypoczynkowym Wielspin przy ulicy Wysokiej 8 pasjonaci rowerów tańczyli w rytm różnych rytmów, rozmawiali i oceniali zdarzenia 2010 roku.

Prezes ogniska TKKF "Pałuki" z Wągrowca Wojciech Gogolewski, główny organizator kolarskiego Pucharu Wielkopolski, zaprezentował kalendarz imprez 2011 roku. Wiadomo już, że pierwsze zawody kolarzy górskich w tym cyklu odbędą się w niedzielę 3 kwietnia w Gnieźnie. W sumie zostanie przeprowadzonch dziesięć takich imprez. Finałowa edycja całego cyklu odbędzie się jesienią w Puszczykowie.

Wielkopolscy pasjonaci rowerów górskich będą mogli rywalizować także w regionalnym cyklu maratonów MTB, które odbędą się między innymi w Gnieźnie i Hermanowie.


Małżeństwo Jacek i Edyta Swatowie oraz gospodarz kolarskiej prywatki Jacek Wichłacz.

Wojciech Gogolewski zamierza także zorganizować kilka wyścigów szosowych: w Gnieźnie, Dolsku i Wągrowcu.

W sumie, Wojciech Gogolewski zamierza zorganizować, wspólnie z samorządami miast i działaczami klubów kolarskich, od wiosny do jesieni aż 22 imprezy rowerowe.

Edyta Swat, Jacek Wichłacz, Marek Witkiewicz, Aleksander Morozowski, Aleksander Dehmel, Wojciech Jurasz, Jacek Swat - bawili się i rozmawiali jak starzy znajomi o kolarstwie, o tegorocznych imprezach kolarskich. Większość z nich jeździ na rowerach górskich od połowy lat dziewięćdziesiątych XX wieku i podczas sobotniej prywatki przypominała swoje pierwsze starty w zawodach XC i maratonach MTB.
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL