R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41625755 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Magdalena Hałajczak i Radosław Tecław
mistrzami Wielkopolski w maratonie MTB

 

333 zawodniczek i zawodników
ścigało się w niedzielę w Gnieźnie


Radek Tecław - mistrz Wielkopolski 2011 w maratonie MTB w kategorii elita mężczyzn z organizatorami imprezy - działaczami Gnieźnieńskiego Klubu Kolarstwa Górskiego: Dariuszem Łukasiewiczem (od lewej), Radosławem Jaskulskim i Dawidem Maroszem.

Magdalena Hałajczak z Poznania i Radosław Tecław z Bydgoszczy mistrzami Wielkopolski w maratonie MTB 2011. Swoje tytuły wywalczyli dzisiaj w Gnieźnie, gdzie odbywały się Mistrzostwa Wielkopolski w Maratonie MTB.

 

Replica Watches


Startujący dziś w Gnieźnie z pierwszej linii są ozdobą każdych maratonów MTB w Polsce.


Magdalena Hałajczak najlepsza kobieta na dystansie Giga.

Magdalena Hałajczak najszybciej wśród pań pokonała dystans Giga (70 km), natomiast Radosław Tecław triumfował w kategorii elita mężczyzn.

70 km - tak wjeżdżali na metę (Wyniki nieoficjalne)

1. Radek Tecław, 1988, (621) - Bydgoszcz
2. Sebastian Swat, 1990, (493) - Przeźmierowo
3. Radosław Gołębiewski, 1978, (481) - Toruń
4. Radek Lonka, 1980, (620) - Września
5. Oskar Pluciński, 1992, (623) -Konin
6. Sylwester Swat, 1993, (484) - Przeźmierowo

replica watches


Działacze Gnieźnieńskiego Klubu Kolarstwa Górskiego z prezesem Dariuszem Łukasiewiczem na czele wykonali gigantyczną pracę, by Mistrzostwa Wielkopolski w Maratonie MTB były imprezą na medal. Zadbali o pamiątkowe numery startowe, o puchary, o nagrody do losowania. Także o dobry catering - ukłony dla Pani Krystyny Palickiej i jej koleżanek, które z sercem żywiły na mecie maratończyków MTB.

Działacze GKKG przygotowali świetną trasę na trzech dystansach i dobrze ją zabezpieczyli. Zadbali o wszystko. Także o mistrzowskie koszulki dla dziesięciorga najlepszych zawodniczek i zawodników (czterech kobiet i sześciu mężczyn) na dystansie najdłuższym - 70 km (Giga).

Działacze GKKG zaprosili na linię startu prezydenta Gniezna Jacka Kowalskiego i starostę powiatu gnieźnieńskiego Dariusza Pilaka. Byli oni honorowymi starterami.

Koszuli mistrzowskie nie zostały dziś w Gnieźnie wręczone, choć poziom sportowej rywalizacji był bardzo wysoki. Startowali najlepsi zawodnicy naszego regionu, było sporo zawodników z innych części Polski.

Nie doszło dziś w Gnieźnie do dekoracji, do wręczenia mistrzowskich koszulek. Zawodnicy ze złością i może trochę z rozżaleniem opuszczali Gniezno. Tak do końca nie wiedząc, kto zajął które miejsce.

Prawda jest taka, że taka sytuacja nie może się już nigdy w Wielkopolsce powtórzyć. Jako dziennikarz i człowiek związany z wielkopolskim środowiskiem MTB dziś opuszczałem przed wieczorem Gniezno ze smutkiem.

Zdarzyło się coś, co nie powinno się zdarzyć. Nie było na czas wyników, nie było dekoracji, nie było uśmiechniętych twarzy dziesięciorga najlepszych zawodniczek i zawodników na wspólnej fotografii.

Próbując ratować sytuację, napiszę tylko w tym miejscu (nieoficjalnie - nie jako sędzia, tylko dziennikarz), że pierwszym zawodnikiem na Mini (27 km) był Dawid Wieczorkiewicz z Piły, że najlepsza na tym dystansie była Joanna Teofilak - także z Piły. Na Mega (50 km) pewnie i zdecydowanie triumfował Tadeusz Korzeniewski z Wałcza, najlepszą panią była Małgorzata Zellner z Poznania.

Na Giga po pierwsze miejsca sięgnęli giganci polskiego MTB: Magdalena Hałajczak i Radosław Tecław. Na koszulki mistrzów zasłużyli także: Edyta Swat (kobiety masters II) i jej syn Sylwester Swat (junior).

Piszę te słowa z bólem, prawdziwym bólem, gdyż impreza w Gnieźnie była na medal. Z jedynym wyjątkiem, o czym trzeba uczciwie napisać: wyników nie było na czas. I nie było dziś dekoracji z prawdziwego zdarzenia dla tych najlepszych.

                                                                    Piotr Kurek

vacheron constantin replica

Audemars Piguet Replica Watches
 

 

 

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL