R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 40503516 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2023-10-19
Wyraz uznania za promowanie Polski

 

Czesław Lang otrzymał odznakę honorową "Bene merito" z rąk szefa MSZ Radosława Sikorskiego


Czesław Lang odebrał dzisiaj, 18 stycznia 2012, z rąk ministra spraw zagranicznych Radosława Sikorskiego odznakę honorową "Bene merito" za wieloletnie kreowanie pozytywnego obrazu Polski na świecie.

Dzisiaj (18.01.2012), w Ministerstwie Spraw Zagranicznych, Czesław Lang decyzją ministra Radosława Sikorskiego otrzymał z jego rąk odznakę honorową „Bene merito”, za działalność wzmacniającą pozycję Polski na arenie międzynarodowej.

Odznaka „Bene Merito” nadawana jest od 2009 roku obywatelom naszego kraju oraz państw obcych jako zaszczytne honorowe wyróżnienie za działalność wzmacniającą pozycję Polski na arenie międzynarodowej.

Wyróżnienie dla Czesława Langa jest wyrazem uznania dla jego działań i organizacji Tour de Pologne, który w szczególny sposób przyczynia się do promowania pozytywnego wizerunku Polski na świecie.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu przy organizacji Tour de Pologne, ranga i prestiż imprezy wzrasta z roku na rok, co ma bezpośrednie przełożenie na odbiór historii, kultury, jak również obywateli naszego kraju.

- Jest mi niezwykle miło otrzymać z rąk ministra Radosława Sikorskiego takie wyróżnienie. Bardzo mnie cieszy fakt, że został tutaj zauważony sport. Właśnie przez sport, możemy kreować wizerunek Polski na całym świecie. Organizuję Tour de Pologne już od blisko 20 lat i nadal będę dbał o to, żeby w świat wychodził jak najlepszy obraz naszego kraju - powiedział Czesław Lang.

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL