R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41189873 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
Serock miastem startowym
2. etapu tegorocznego Tour de Pologne

 

11 lutego nastąpiło uroczyste podpisanie umowy o organizacji startu 2. etapu 66. Tour de Pologne pomiędzy Czesławem Langiem, dyrektorem Tour de Pologne, a burmistrzem miasta i gminy Serock Sylwestrem Sokolnickim. 3 sierpnia w Serocku nastąpi start honorowy do 2. etapu. Następnie zawodnicy wyruszą w kierunku Wyszkowa, by po przejechaniu blisko 220 km dotrzeć do Białegostoku.


Sylwester Sokolnicki i Czesław Lang podpisują umowę. 3 sierpnia 2009 kolarze startujący w Tour de Pologne na trasę 2. etapu ruszą z Serocka.

Oto co czytamy na stronie internetowej miasta Serock: „Start wyścigu z serockiego rynku to niebywała okazja, by przyjrzeć się nie tylko samemu wyścigowi, ale również jego kulisom. Weźmiemy autografy, podpatrzymy sprzęt, pracę masażystów i ekip technicznych. I będziemy w samym środku kolarskiej imprezy. Ale to dopiero 3 sierpnia. Dziś było bardziej oficjalnie. W ratuszu gościliśmy Czesława Langa, Lecha Piaseckiego - zasłużonych polskich sportowców, wicestarostę powiatu legionowskiego Janusza Kubickiego, przedstawicieli ogólnopolskich i lokalnych mediów. Przybyli do ratusza uczniowie z błyskiem w oku przypatrywali się, jak na ich oczach Serock staje się współorganizatorem imprezy, którą dotąd oglądać mogli jedynie w telewizji."

3 sierpnia wszystko zobaczymy na żywo!

66. Tour de Pologne rozpocznie się 2 sierpnia w Warszawie, zakończy zaś 8 sierpnia w Krakowie.  

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL