R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41602848 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Chcemy wystartować
w jubileuszowym Tour de Pologne

 

Z Piotrem Wadeckim rozmawia Piotr Kurek


Piotr Wadecki zabiega o o licencję drugiej dywizji UCI i wzmacnia ekipę CCC Polsat Polkowice.

Replica Rolex
– Kierowana przez Pana ekipa CCC Polsat Polkowice stara się o licencję drugiej dywizji UCI.

– Tak. Złożyliśmy dokumenty niezbędne do rejestracji, zawierające między innymi informacje o budżecie i kontraktach sponsorskich oraz gwarancję bankową, które następnie zostaną zweryfikowane przez firmę audytorską Ernst and Young. Jestem dobrej myśli i na początku listopada wszystko się wyjaśni. Sadzę, że podobnie, jak w roku 2011, będziemy mieć licencję drugiej dywizji Międzynarodowej Unii Kolarskiej.

– Jeśli wszystko się ułoży po Pana myśli, kolarze CCC Polsat Polkowice powrócą do drugiej dywizji UCI i tym samym będą mogli startować w wyścigach najwyższej kategorii (jak Tour de Pologne), pod warunkiem otrzymania od organizatorów tzw. dzikiej karty.

– Start w przyszłorocznym, jubileuszowym, siedemdziesiątym Tour de Pologne jest naszym najważniejszym celem. W naszym narodowym wyścigu chcemy się bardzo dobrze pokazać od sportowej strony, oczywiście, jeśli - jako ekipa drugiej dywizji - otrzymamy zaproszenie od Czesława Langa.

– Adrian Kurek, młody kolarz, który już startował w Tour de Pologne, będzie reprezentował w 2013 roku barwy ekipy CCC Polsat Polkowice.

– Adrian Kurek wzmacnia nasz team. W sezonie 2013 będzie on liczył 18 kolarzy. Piętnastu z nich to Polacy, trzech to cudzoziemcy. Nie chcę o tym teraz mówić, ale sadzę, że na początku przyszłego tygodnia podam nazwisko znanego kolarza zagranicznego, który będzie jeździł w pomarańczowych barwach.

Audemars Piguet Replica

 

 
 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL