R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 36588021 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2021-05-18
Uczą relaksu i radości życia

 

Artur Kozal, Jarosław Skiba i Jędrzej Wachowiak
są mistrzowskimi instruktorami fitnessu

 
Jędrzej Wachowiak (od lewej), Jarosław Skiba, Artur Kozal i Mateusz Mróz. Trzej instruktorzy fitnessu i znany przez lata kolarz zapraszają nie tylko na stacjonarną jazdę na rowerze.
 
Artur Kozal jest absolwentem poznańskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Ukończył ją w roku 2007. Wcześniej jednak, dużo wcześniej, kiedy był jeszcze uczniem (Szkoły Podstawowej w Krzycku Wielkim koło Leszna i Liceum Ogólnokształcącego we Włoszakowicach) odkrył w sobie talent do jazdy na rowerze.

Miał 13 lat i jego pierwszym trenerem kolarstwa został Michał Kamiński z Leszna. W wieku 15 lat trafił do Kolarskiego Klubu Sportowego Gostyń. Reprezentował jego barwy przez cztery lata. I miał okazję ścigać się w jego trykotach razem z Mateuszem Mrozem.

Po skończeniu studiów Artur Kozal pozostał wierny rowerowi. Startuje od 1998 roku w wyścigach szosowych, bierze udział w maratonach MTB jako członek znanego poznańskiego Corratec Teamu i czyni to z sukcesami. Potrafi mocno pociągnąć na finiszu, rozerwać stawkę zawodników na wiele kilometrów przed końcową kreską. Ma wiele spektakularnych zwycięstw na swym koncie.


Eugeniusz Orlicki, Artur Kozal (drugi z lewej), Artur Spławski i Piotr Zellner podczas zawodów szosowych na terenie poligonu Biedrusko. 24 maja 2008.

Dla dziesiątek, setek ludzi - mieszkańców Poznania - Artur Kozal jest jednak przede wszystkim instruktorem jazdy na rowerze stacjonarnym.

– Zajmuję się tym już od ośmiu lat i widzę, że zajęcia na rowerach stają się coraz bardziej popularne. Zawsze staram się prowadzić treningi profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem, tak aby każdy uczestnik zajęć mógł nauczyć się jazdy w rytm muzyki, poprawnie technicznie, bezpiecznie i z przyjemnością. Staram się przenieść trening kolarski do sali klubów fitness i przekazywać swoją pasję innym osobom ucząc ich również zdrowego stylu życia, racjonalnego odżywiania i relaksu psychicznego.

Artur Kozal prawie dwa lata temu oraz jego koledzy - także absolwenci AWF w Poznaniu: Jarosław Skiba i Jędrzej Wachowiak powołali do życia Fitness Team Instructors. Ich wieloletnie doświadczenie oraz nabyta wiedza sprawiła, iż zdecydowali się prowadzić zajęcia grupowe i indywidualne w pomieszczeniach zamkniętych oraz na świeżym powietrzu. Bez względu na wiek, płeć, czy poziom sprawności fizycznej proponują poznaniakom wejście w świat ruchu - przez cycling, aerobic, pływanie, treningi siłowe i odchudzające.

Przed rokiem zdecydowali się poprowadzić cykl szkoleń dla instruktorów fitnessu i wszystkich chętnych. Pierwsza faza obejmowała dwudniowe zajęcia w jednej z poznańskich szkół fitnessu, druga faza - podobnie. Finałem był czterodniowy obóz w Bolesławowie koło Stronia Śląskiego, w lipcu - od 14 do 17.

– Widok na Śnieżnik był zachwycający dla wszystkich czternastu uczestników, którzy pedałowali na rowerach stacjonarnych, pokonywali kilometry na rowerach górskich i brali udział w rozmaitych zabawach ruchowych. Mieszkaliśmy wspólnie w Monte Neve - ładnym obiekcie prowadzonym przez małżeństwo poznaniaków - podkreślają zgodnie Jarosław Skiba i Jędrzej Wachowiak.

– Takie trzyfazowe szkolenie chcemy powtórzyć także w tym roku. Pierwsze zajęcia już wkrótce - w dniach 22-23 stycznia. Są jeszcze wolne miejsca, by w nim uczestniczyć - mówią trzej absolwenci AWF. Najbardziej znani instruktorzy fitness w Poznaniu, zawsze uśmiechnięci, gotowi służyć radą i przykładem w nauce relaksu i radości życia.

– Takie trzyfazowe szkolenie chcemy powtórzyć także w tym roku. Pierwsze zajęcia już wkrótce - w dniach 22-23 stycznia. Są jeszcze wolne miejsca, by w nim uczestniczyć - mówią trzej absolwenci AWF. Najbardziej znani instruktorzy fitness w Poznaniu, zawsze uśmiechnięci, gotowi służyć radą i przykładem w nauce relaksu i radości życia.


Mateusz Mróz był kolarzem przez dziewiętnaście lat, teraz zaprasza na szkolenia FTI Cycling.

I jeszcze jedno, z trzema znanymi instruktorami także Mateusz Mróz (szosowiec - 19 lat kariery sportowej, zakończył ją we wrześniu ubiegłego roku) zaprasza na szkolenia FTI Cycling. Warto zeń skorzystać.

ARTUR KOZAL
Założyciel FTI, MASTER FTI CYCLING TEAM

Od 1998 roku zawodnik kolarskich klubów sportowych, obecnie lider grupy Corratec Road Team, wielokrotny medalista ogólnopolskich wyścigów szosowych, maratonów MTB oraz wyścigów XC, absolwent AWFw Poznaniu, nauczyciel wychowania fizycznego, FTI Personal Trener, trener FTI Walking, instruktor wielu dyscyplin sportu.

Motto: "Baw się i trenuj profesjonalnie"

JĘDRZEJ WACHOWIAK
Założyciel FTI, MASTER FTI CYCLING TEAM

Absolwent AWF w Poznaniu. Manager sportu i trener pływania. FTI Personal Trener, trener FTI Walking, instruktor wielu dyscyplin sportu. Miłośnik tańca i sztuk walki.

Motto: "Radość i wytrwałość drogą sukcesu"

JAROSŁAW SKIBA
Założyciel FTI, MASTER FTI CYCLING TEAM

Absolwent AWF w Poznaniu. Nauczyciel wychowania fizycznego, medalista MP w triathlonie, trener pływania, FTI Personal Trener, trener FTI Walking, instruktor wielu dyscyplin sportu.

Motto: "Nieważne kim jesteś, ale jaki jesteś"
 
 
Szczegóły oferty FTI na stronie http://www.ftiteam.com.pl

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL