R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 36587634 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2021-05-18
Nagroda Rowertouru

 

12 lutego 2011 uroczyste wręczenie
w auli Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu

 


Redakcja magazynu „Rowertour”, co roku, planuje przyznawać nagrody za najciekawsze wycieczki i wyprawy rowerowe. Ponieważ wiemy, że turyści rowerowi na równi cenią sobie poznawanie najbliższej okolicy, jak i dalsze wyjazdy, organizatorzy konkursu postanowili wyróżnić trzy kategorie: Polska, Europa i świat.

„Rowertour” łącznie otrzymał około stu propozycji. Weryfikując zgłoszenia starano się zwracać uwagę na niebanalny pomysł i walory poznawcze proponowanej trasy, a liczba przejechanych kilometrów naprawdę nie była najważniejsza.

Do prac Kapituły Konkursowej zostali zaproszeni zaprzyjaźnieni z redakcją: Ryszard Szurkowskiego, Henryk Sytner oraz Dominik Szmajda i to oni z nominowanych wypraw wybrali te najciekawsze.

Zwycięzców w poszczególnych kategoriach poznamy podczas wręczenia nagród „Rowertouru”, już w sobotę, 12 lutego, w auli Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu (budynek CP, ul. Ratajczaka 5/7). Początek spotkania – godzina 16. Poprowadzi je dziennikarz Radia Merkury, znany w środowisku rowerzysta o wyjątkowym poczuciu humoru – Sławomir Bajew. Gośćmi specjalnymi uroczystości będą znani z łamów „Rowertouru” podróżnicy rowerowi – Anna i Robb Maciągowie, który zaprezentują pokaz slajdów z Jedwabnego Szlaku.

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL